Vybaveniprouklid.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.vybaveniprouklid.cz: recenze a zkušenosti

Za internetovým obchodem vybaveniprouklid.cz stojí česká rodinná firma AllServices Group s.r.o., která na našem trhu působí od roku 2009. Specializuje se na obchod (malo i velko) s úklidovými potřebami, nabízí ale také půjčovnu úklidové techniky a servis či poradenství v oblasti profesionálního čištění a úklidu. Nabízené produkty pochází od českých či zahraničních výrobců, jejichž je firma lokálním distributorem nebo které si sami dovážejí.

Vybaveniprouklid.cz eshop

Profesionální vybavení pro úklid a čištění.“

Sortiment

Vybaveniprouklid.cz je největším internetovým obchodem specializovaným na prodej čisticí a úklidové techniky a také vybavení pro úklid u nás. V jeho sortimentu najdete nejen potřeby pro domácí „běžný“ úklid jako mopy, utěrky, houbičky, kbelíky, lopatky a smetáky či WC štětky, ale také potřeby pro mytí oken, včetně žebříků, dále například rohožky či i kancelářské potřeby. Vybaveniprouklid.cz nabízí ale také produkty pro profesionální úklid a čištění, včetně ochranných pomůcek (pláště, kombinézy, návleky na boty, brýle) nebo mycích a úklidových strojů. Dále jsou v nabídce tohoto internetového obchodu také různé hygienické systémy (dávkovače na mýdlo, papírové ručníky, osoušeče rukou, osvěžovače vzduchu) a nechybí ani úklidová chemie. Veškeré produkty najdete seřazené v níže uvedených kategoriích, je ale také možné je vyhledávat podle jejich určení, tedy na co a kde přesně je potřebujete:

 • Úklidová technika
 • Ochranné pomůcky
 • Úklidové čistící a mycí stroje
 • Hygienické systémy
 • Dávkovače a zásobníky
 • Odpadkové pytle a koše
 • Úklidová chemie
 • Akce
 • Novinky
 • Pro domácnost

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

online kartou

vlastní rozvoz e-shopu

bankovní převod

vlastní rozvoz e-shopu s výnosem

hotově při převzetí

express kurýr (do 120 min, pouze Praha)

kartou při převzetí

osobní odběr - centrála

dobírka

osobní odběr - výdejní místo Zásilkovny

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě vybaveniprouklid.cz, pozitivně hodnotí zejména rychlost doručení zboží, ceny, široký výběr a také kvalitu zakoupeného zboží. Rovněž chválí přehledný web a také komunikaci obchodu v případě řešení potíží.

Vybaveniprouklid.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Stížnosti zákazníků směrem k obchodu vybaveniprouklid.cz se týkají především opožděného dodání či nedodání kompletní objednávky. Zpoždění ve většině případů vzniká nedodáním zboží od dodavatele, obchod se v takovém případě snaží zákazníka o problému neprodleně informovat. V případě jiných problémů, je-li o nich obchod informován, snaží se vše vyřešit ke spokojenosti zákazníků. Pracovníci obchodu jsou velmi aktivní v komunikaci.

Proč zde nakoupit

 • Obchod nabízí věrnostní program – zákazníci získají za každý nákup body, které mohou vyměnit za zajímavé odměny.
 • Smluvním zákazníkům či pravidelným odběratelům nabízí obchod speciální ceny a slevy.
 • Při nákupu většího objemu zboží je rovněž možné získat množstevní slevu.
 • Kolektiv firmy AllServices Group s.r.o. je z více než 50 % tvořen osobami, které jsou vlivem svého zhoršeného zdraví znevýhodněné na trhu práce.
 • Lze využít půjčovnu úklidové techniky pro krátkodobý pronájem či vyzkoušení zboží.
 • Obchod rovněž poskytuje servis čisticích a úklidových strojů. Záruční servis je poskytován na všechny stroje zakoupené v obchodě vybaveniprouklid.cz. Pozáruční servis je nabízen pro většinu značek (Kärcher, Bohman, Hakomatic Viper).
 • Na webu můžete využít také poradnu s radami a tipy, odpověďmi na často kladené otázky, recenzemi produktů či nákupním poradcem.
 • Návštěvníkům internetového obchodu je k dispozici také blog, ve kterém se dozvíte všechny novinky z firmy AllServices Group s.r.o., aktuality a také právě běžící akce.
 • Společnost dlouhodobě podporuje charitativní a dobročinné organizace a projekty (adopce zvířat ze ZOO Praha, Farní charita Beroun, Domov sv. Anežky, o.p.s., Adopce – chrti v nouzi).

Kontakt a důležité informace

Adresa:

Kolbenova 499/42, Praha 9, 198 00

Telefon 1:

+420 77 44 88 123 (pracovní dny 8-17 h)

Telefon 2:

+420 77 44 88 124 (pracovní dny 8-17 h)

Fax:

+420 22 72 03 826 (pracovní dny 8-17 h)

E-mail:

[email protected]

E-mail (obchodní oddělení):

[email protected]

E-mail (vedení):

[email protected]

E-mail (obchodní zástupce):

[email protected]

E-mail (sklad):

[email protected]

E-mail (nákupní oddělení):

[email protected]

E-mail (reklamační oddělení):

[email protected]

Skype:

all_services

Facebook:

Vybaveniprouklid.cz

Instagram:

Vybaveniprouklid.cz

YouTube:

AllServices Group s.r.o.

Web:

www.vybaveniprouklid.cz

výdejní místa Zásilkovny

reklamační formulář

Vaše zkušenosti

Budeme rádi, pokud se s námi dole v komentářích podělíte o své zkušenosti s tímto obchodem.

Přidat hodnocení


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..