Fexi.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.FEXI.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod FEXI.cz prodává rolety Den a noc. Provozuje jej společnost BOIS Services s.r.o., která na našem trhu působí již od roku 2010. V roce 2017 přišla společnost se stínící technikou FEXI, ve které se drží vysokého standardu. Obchod patří mezi odborníky a profesionály ve stínící oblasti, svým zákazníkům poskytuje také odborné poradenství a celou řadu dalších služeb.

FEXI.cz e-shop

FEXI – jednička na trhu s roletami den a noc.“

Sortiment

V internetovém obchodě FEXI.cz pořídíte rolety Den a noc, které fungují na principu střídání průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů látky. Při navíjení jedné vrstvy látky je regulován průnik světla do místnosti. Tyto rolety jsou velmi praktickým řešením, které poskytuje možnost regulovat stínění podle potřeby kdykoliv během dne. Internetový obchod FEXI.cz nabízí široké spektrum látek a barev. Rolety Den a noc jsou k dostání v provedeních SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMOND, které se liší kvalitou látky a jejím zpracováním a také svou gramáží. Rolety lze zakoupit v otevřené, POLO i MAXI kazetě, v šířce 30 až 240 cm a délce 150, 220 a 240 cm. E-shop nabízí také příslušenství k roletám včetně náhradních dílů, elektrického motoru, těžítka na ovládací řetízek, sady pro lepení do okenního rámu či ovladače. Všechny nabízené produkty najdete seřazené v těchto kategoriích:

  • Vše
  • Rolety Den a noc SILVER
  • Rolety Den a noc GOLD
  • Rolety Den a noc PLATINUM
  • Rolety Den a noc DIAMOND
  • Příslušenství

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

Česká pošta (Balík Do ruky)

bankovní převod

Česká pošta (Balík Na poštu)

GoPay

Česká pošta (Doporučené psaní)

platba bitcoinem

GLS

dobírka

GLS (Slovensko)

osobní odběr - výdejní místa GLS ParcelShop

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě FEXI.cz, jsou ve většině případech velmi spokojení s rychlostí doručení, příznivými cenami produktů a také s jejich vysokou kvalitou. Pozitivně je hodnocená také komunikace obchodu, zákazníci jsou spokojení s odborným poradenstvím i tím, jak pracovníci e-shopu řeší problémy.

FEXI.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Někteří zákazníci narazili na problém s používáním rolet. Před nákupem je proto vhodné důkladně nastudovat informace o výběru vhodného rozměru rolety (vše potřebné najdete na webu FEXI.cz). Některým zákazníkům nedorazilo zboží v pořádku, v takových případech stačí obrátit se na e-shop, který řeší reklamace přednostně.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa:

BOIS Services s.r.o., Olomoucká 267/29, Opava, 746 01

Telefon:

+420 778 540 904 (pracovní dny 8-16 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

FEXI

Instagram:

fexi_rolety

Pinterest:

FEXI

YouTube:

FEXI Rolety DEN a NOC

Web:

www.fexi.cz

kontaktní formulář

formulář pro uplatnění reklamace (PDF)

seznam výdejních míst GLS ParcelShop

formulář pro odstoupení od smlouvy (PDF)

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě FEXI.cz? Budeme rádi, pokud se o ně s námi a ostatními čtenáři podělíte dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..