Kupžárovky.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Kupžárovky.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Kupžárovky.cz nabízí široký sortiment světelných zdrojů, svítidel a potřebných komponentů. Společnost, která jej provozuje, Kupžárovky s.r.o., navazuje na tradici svých předchůdců, kteří o zákazníky pečují už více než 17 let. V současnosti je internetový obchod orientován především na dovoz a prodej LED technologií a osvětlovací techniky. Síť obchodů je spolu se sortimentem neustále rozšiřována a nabízené služby jsou neustále zkvalitňovány. Kromě prodeje nabízí pracovníci obchodu také poradenství. Zákazníkům je k dispozici rovněž kamenná prodejna v Praze a showroom v Dolních Břežanech.

Kupžárovky.cz e-shop

On-line prodej osvětlení od A do Z.“

Sortiment

Sortiment internetového obchodu Kupžárovky.cz je opravdu bohatý. Najdete v něm celou řadu světelných zdrojů jako jsou žárovky, zářivky, výbojky, úsporné žárovky, LED žárovky, halogeny i světelné zdroje pro auto-moto, vánoční osvětlení, tzv. zdravé světlo a speciální zdroje, tedy zdroje pro technické účely a zábavní průmysl. Na výběr je zde také z obrovského množství svítidel včetně LED, nástěnných, stojacích, bodových, stropních, inteligentních, dětských, koupelnových, kuchyňských či kancelářských, dále průmyslových, závěsných, stolních, venkovních, nouzových, nábytkových či solárních. V e-shopu Kupžárovky.cz pořídíte také kolejnicové systémy, lampy s klipem, lankové systémy, LED obrazy či panely, lištové systémy, osvětlení obrazů, reflektorová či senzorová svítidla, stínidla, stojany a závěsy, stropní ventilátory a svítidla do zásuvky, na akvária či pro rostliny. Zakoupit zde můžete i bohaté příslušenství (instalační materiál, konektory, patice, baterie, pohybová čidla, elektroniku, stmívače, bezdrátové ovládání a mnoho dalšího). Světelné zdroje můžete vyhledávat také podle patic a všechny nabízené produkty jsou přehledně seřazené v následujících kategoriích:

  • Světelné zdroje
  • Svítidla
  • Příslušenství
  • Hledat dle patic
  • Slevy
  • Nové zboží

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

Česká pošta

bankovní převod

GLS

hotově při odběru

osobní odběr - prodejna Kupžárovky.cz

kartou při odběru

osobní odběr - výdejní místo DPD Parcel Shop

dobírka

osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz

osobní odběr - výdejní místo Ulozenka.cz

osobní odběr - výdejní místo Balikovna.cz

osobní odběr - výdejní místo DPD Parcel Shop (Slovensko)

osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz (Slovensko)

osobní odběr - výdejní místo Ulozenka.cz (Slovensko)

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Kupžárovky.cz, jsou nejčastěji spokojení s rychlostí doručení, širokou nabídkou e-shopu a také s příznivými cenami za nabízené zboží. Zákazníci také často chválí komunikaci obchodu, která je velmi vstřícná a ochotná. Personál obchodu zákazníkům dokáže poradit s výběrem i náročnějšími problémy.

Kupžárovky.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Někteří zákazníci si stěžují na dlouhé dodací lhůty. Předpokládaná doba doručení je uvedena u každého produktu. Některé jsou vyráběné na zakázku a jejich dodací lhůty mohou být výrazně delší. Zákazník je ale o všem dostatečně informován. Pokud je obchod upozorněn na problém, vždy se jej snaží vyřešit co nejrychleji a k co největší zákazníkově spokojenosti.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo, showroom):

Kupžárovky s.r.o., Náměstí Na Sádkách 705, Dolní Břežany, 252 41

Adresa (sklad):

Sklad AULIX, Na Račanech (za Tescem), Dolní Břežany, 252 41

Adresa (prodejna):

Sekaninova 64, Praha 2, 128 00

Telefon:

+420 727 800 069 (pracovní dny 9:30-11:30, 12:30-16 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Kupzarovky.cz

Web:

www.kupzarovky.cz

kontaktní formulář

reklamační formulář (PDF)

mapa showroomu v Dolních Břežanech

mapa prodejny v Praze

seznam výdejních míst Ulozenka.cz

seznam výdejních míst Zasilkovna.cz

seznam výdejních míst Balikovna.cz

Vaše zkušenosti

Máte své zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě Kupžárovky.cz? Podělte se o ně s námi dole v komentářích!

4/5 - (2 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..