Senetic.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Senetic.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Senetic.cz se zaměřuje na prodej produktů z oblasti informatiky, komunikace a zabezpečovacích systémů. Najdete zde širokou nabídku softwaru, síťových řešení, serverů, napájení a počítačů i příslušenství. Nabízí produkty značek, které patří v současnosti k těm nejlepším na trhu ve svém oboru. Nadnárodní společnost působí ve více zemích v Evropě, ale také na jiných kontinentech. Kromě prodeje se internetový obchod Senetic.cz zabývá také odborným poradenstvím. Obchod má několik certifikátů o partnerství (Microsoft Partner, VMware Premier Partner) a je držitelem mnoha ocenění.

Senetic.cz e-shop

Senetic je přední dodavatel síťových a serverových systémů a také softwaru od předních výrobců na světovém trhu.“

Sortiment

V sortimentu internetového obchodu Senetic.cz najdete vše potřebné pro váš home office, ať už hardware (notebooky, monitory, kamery, sluchátka, tiskárny, pevné disky, dokující stanice, datová úložiště, KVM a další), či software (od Microsoft, VMware, Veeam, Veritas či Comodo). Dále zde můžete zakoupit síťové prvky jako routery, přepínače, firewall, bezdrátové systémy, parabolické antény či zabezpečovací prvky, dále také vše pro servery, storage, napájení či CCTV. Na Senetic.cz pořídíte rovněž počítače a příslušenství k nim od méně i více známých výrobců, například HP, Microsoft, Lenovo, Dell, Jabra, Fujitsu, Intel, iiyama, Samsung, Logitech, LG, ASUS a další. Všechny nabízené produkty najdete přehledně seřazené pod těmito kategoriemi:

  • Home Office
  • Síťové prvky
  • Servery a storage
  • Napájení
  • Softwarové vybavení
  • Počítače a příslušenství
  • CCTV
  • Speciální nabídky

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

UPS

bankovní převod

DHL

PayPal

GEFCO

dobírka

elektronická zásilka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Senetic.cz, jsou velmi spokojení s širokou nabídkou, příznivými cenami a také rychlostí dodání. Rovněž velmi chválí profesionalitu a ochotu obchodu, záruční servis a rychlé i vstřícné řešení problémů.

Senetic.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Některým zákazníkům chybí možnost osobního převzetí zboží. Nejbližší sklad s možností osobního odběru je zatím v polských Katovicích.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa:

Senetic s.r.o., Rybná 682/14, Praha 1, 110 00

Telefon:

+420 246 080 303 (pracovní dny 9-17 h)

E-mail 1:

[email protected]

E-mail 2:

[email protected]

Facebook:

Senetic

Twitter:

Senetic

Web:

www.senetic.cz

kontaktní formulář

reklamační protokol

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě Senetic.cz? Budeme rádi, pokud se o ně podělíte s námi i ostatními čtenáři dole v komentářích!

4/5 - (3 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..