ATAN Sedák na dětskou židli Klára 2 Oranžovo-červená
Výrobce: ATAN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 399 Kč
Sedák na dětskou rostoucí židli je velmi pohodlný i díky příjemné potahové látce. Je dostupný ve 2 barevných variantách: růžovo-fialový, tyrkysovo-zelený
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sedák na dětskou rostoucí židli je velmi pohodlný i díky příjemné potahové látce.
Je dostupný ve 2 barevných variantách: růžovo-fialový, tyrkysovo-zelený
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Červená | Fialová | Modrá | Zelená | Oranžová | Růžová |
| Výška | 5 cm |
| Celková šířka | 38 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Hloubka | 24 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: ATAN | ATAN — Dětské židle |
| Celková šířka: 38 cm | 38 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 24 cm | 24 cm — Dětské židle |
| Materiál: látka | látka — Dětské židle |
| Šířka: 38 cm | 38 cm — Dětské židle |
| Výška: 5 cm | 5 cm — Dětské židle |