Idea Židle NOVA modrá K15
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 399 Kč
Provedení: Židle NOVA má příjemný textilní potah ze síťoviny, který krásně kombinuje modrou a černou barvu. Střed židle je černý a jeho okraje jsou modré, což ještě umocňuje netypický tvar židle.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:
Židle NOVA má příjemný textilní potah ze síťoviny, který krásně kombinuje modrou a černou barvu. Střed židle je černý a jeho okraje jsou modré, což ještě umocňuje netypický tvar židle.
Tato židle je díky svému tvarovanému sedáku i opěrce velice pohodlná. Díky plynovému pístu lze jednoduše výškově nastavit. I opěrka zad je nastavitelná. Moderní židle se tak lehce přizpůsobí vašim požadavkům.
Kancelářská židle se bude pomocí plastových koleček rychle pohybovat v pracovním prostoru a ušetří tak spoustu času při zpracování úloh.
Zboží je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Modrá |
| Výška | 93 cm |
| Výška sedáku | 39-48 cm |
| Celková šířka | 42 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Hloubka | 47 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Dětské židle |
| Barva: Modrá | Modrá — Dětské židle |
| Celková šířka: 42 cm | 42 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 47 cm | 47 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Dětské židle |
| Materiál: látka | látka — Dětské židle |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Dětské židle |
| Šířka: 42 cm | 42 cm — Dětské židle |
| Výška: 93 cm | 93 cm — Dětské židle |
| Výška sedáku: 39-48 cm | 39-48 cm — Dětské židle |