Halmar Dětská židle Ibis - PARIS
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 488 Kč
Provedení: Dětská otočná židle Ibis je potažená látkou s pařížskými motivy. Čalounění je kombinací látky a ekokůže, pevné područky jsou praktické a uleví pažím při delším sezení. Židle má stabilní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 488 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:
Dětská otočná židle Ibis je potažená látkou s pařížskými motivy.
Čalounění je kombinací látky a ekokůže, pevné područky jsou praktické a uleví pažím při delším sezení.
Židle má stabilní základnu a 5 plastových koleček. Tuto židli lze výškově polohovat. Nosnost do 100 kg.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Mix barev |
| Výška | 88-100 cm |
| Celková šířka | 53 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Dětské židle |
| Barva: Mix barev | Mix barev — Dětské židle |
| Celková šířka: 53 cm | 53 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 59 cm | 59 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 8.5 kg | 8.5 kg — Dětské židle |
| Materiál: látka | látka — Dětské židle |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Dětské židle |
| Šířka: 53 cm | 53 cm — Dětské židle |
| Výška: 88-100 cm | 88-100 cm — Dětské židle |