Halmar Dětská židle Kubus
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 543 Kč
Provedení:Moderní dětská otočná židle Kubus s motivem medvídka je skvělou volbou pro malé milovníky pohádek. Pěti ramenná kovová podnož spolu s pogumovanými kolečky zajišťuje vysokou stabilitu židle.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 543 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:Moderní dětská otočná židle Kubus s motivem medvídka je skvělou volbou pro malé milovníky pohádek.
Pěti ramenná kovová podnož spolu s pogumovanými kolečky zajišťuje vysokou stabilitu židle. Židle má ergonomicky tvarovaný sedák i opěrák a dá se jednoduše výškově nastavit, hravě to zvládnou i děti. Díky své stabilitě je židle vhodná pro menší děti.
Sedák i opěrák jsou potaženy ekokůží. Po stranách jsou umístěny područky. Zaoblené okraje a hrany zajišťují pohodlné sezení. Židle se snadno udržuje. Nosnost do 80 kg.
Zboží je dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Barva | Žlutá |
| Výška | 82-92 cm |
| Celková šířka | 52 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Nosnost | 80 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Dětské židle |
| Barva: Žlutá | Žlutá — Dětské židle |
| Celková šířka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Dětské židle |
| Materiál: koženka | koženka — Dětské židle |
| Nosnost: 80 kg | 80 kg — Dětské židle |
| Šířka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Výška: 82-92 cm | 82-92 cm — Dětské židle |