Autronic Dušičkový koš XJ7000
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 81 Kč
Proutěný dušičkový koš v přírodní barvě. Materiál: bambusové proutí Uvnitř je opatřen PVC fólií. Vintage provedení: trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 81 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proutěný dušičkový koš v přírodní barvě.
Materiál: bambusové proutí
Uvnitř je opatřen PVC fólií.
Vintage provedení: trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem
Parametry
| Materiál | proutí |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 13/37 cm |
| Celková šířka | 20 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Hloubka | 15 cm |
| Rozměr | 22x40x22 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: přírodní | přírodní — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 20 cm | 20 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 15 cm | 15 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: proutí | proutí — Květináče, stojany na květiny |
| Rozměr: 22x40x22 cm | 22x40x22 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 20 cm | 20 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 13/37 cm | 13/37 cm — Květináče, stojany na květiny |