Autronic Obal dekorační PD109
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 94 Kč
Obal dekorační, štípané dřevo -proutí Rozměry: 22x17 cm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 94 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obal dekorační, štípané dřevo -proutí
Rozměry: 22x17 cm
Parametry
| Materiál | proutí |
|---|---|
| Styl | Vintage |
| Barva | přírodní |
| Výška | 17 cm |
| Celková šířka | 22 cm |
| Šířka | 22 cm |
| Hloubka | 22 cm |
| Hmotnost | 0.24 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: přírodní | přírodní — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 22 cm | 22 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 22 cm | 22 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 0.24 kg | 0.24 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: proutí | proutí — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 22 cm | 22 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Styl: Vintage | Vintage — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 17 cm | 17 cm — Květináče, stojany na květiny |