Autronic Obal dekorační s igelitem PD145
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 120 Kč
Obal dekorační s igelitem Materiál štípané dřevo -proutí Barva šedá s přírodní Průměr 23 cm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 120 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obal dekorační s igelitem
Materiál štípané dřevo -proutí
Barva šedá s přírodní
Průměr 23 cm
Parametry
| Materiál | proutí |
|---|---|
| Styl | Vintage |
| Barva | přírodní |
| Výška | 23 cm |
| Celková šířka | 23 cm |
| Šířka | 23 cm |
| Hloubka | 23 cm |
| Hmotnost | 0.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: přírodní | přírodní — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 23 cm | 23 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 23 cm | 23 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 0.2 kg | 0.2 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: proutí | proutí — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 23 cm | 23 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Styl: Vintage | Vintage — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 23 cm | 23 cm — Květináče, stojany na květiny |