Halmar Dětská židle Gol
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 368 Kč
Provedení: Tuto nápaditou dětskou židli si jistě zamilují všichni nadšení malí fotbalisté. Otočná, pojízdná a výškově nastavitelná židle Gol s motivem fotbalového míče je vyrobena z koženky - na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 368 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Tuto nápaditou dětskou židli si jistě zamilují všichni nadšení malí fotbalisté.
Otočná, pojízdná a výškově nastavitelná židle Gol s motivem fotbalového míče je vyrobena z koženky - na opěráku v černo-bílém, na sedáku v zeleném provedení.
Podnož židle je černo-zelená a je opatřena pogumovanými kolečky.
Zboží je dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Výška | 75-85 cm |
| Celková šířka | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Nosnost | 80 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Dětské židle |
| Barva: Zelená | Zelená — Dětské židle |
| Celková šířka: 39 cm | 39 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Dětské židle |
| Materiál: koženka | koženka — Dětské židle |
| Nosnost: 80 kg | 80 kg — Dětské židle |
| Šířka: 39 cm | 39 cm — Dětské židle |
| Výška: 75-85 cm | 75-85 cm — Dětské židle |