Halmar Dětská židle Kitty
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 488 Kč
Provedení:Moderní dětská otočná židle Kitty s motivem koťátka je skvělou volbou pro malé milovníky zvířátek. Pěti ramenná kovová podnož spolu s pogumovanými kolečky zajišťuje vysokou stabilitu židle.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 488 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:Moderní dětská otočná židle Kitty s motivem koťátka je skvělou volbou pro malé milovníky zvířátek.
Pěti ramenná kovová podnož spolu s pogumovanými kolečky zajišťuje vysokou stabilitu židle. Židle má ergonomicky tvarovaný sedák i opěrák a dá se jednoduše výškově nastavit. Díky své stabilitě je židle vhodná pro menší děti.
Sedák a opěrák je potažen ekokůží. Po stranách jsou umístěny područky. Zaoblené okraje a hrany zajišťují pohodlné sezení. Židle se snadno udržuje. Nosnost do 80 kg.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Barva | Růžová |
| Výška | 83-95 cm |
| Celková šířka | 40 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Nosnost | 80 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Dětské židle |
| Barva: Růžová | Růžová — Dětské židle |
| Celková šířka: 40 cm | 40 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 45 cm | 45 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Dětské židle |
| Materiál: koženka | koženka — Dětské židle |
| Nosnost: 80 kg | 80 kg — Dětské židle |
| Šířka: 40 cm | 40 cm — Dětské židle |
| Výška: 83-95 cm | 83-95 cm — Dětské židle |