Halmar Dětská židle Timmy, šedá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 139 Kč
Trendy studentská židle Timmy má pohodlně tvarovaný sedák i opěrák. Sedací část je čalouněna látkou v šedé barvě. Opěrnou část tvoří mesh látka. Konstrukci této židle tvoří plastový kříž. Pro snadnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 139 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Trendy studentská židle Timmy má pohodlně tvarovaný sedák i opěrák. Sedací část je čalouněna látkou v šedé barvě. Opěrnou část tvoří mesh látka.
Konstrukci této židle tvoří plastový kříž. Pro snadnou mobilitu židle je základna opatřena pěti plastovými kolečky. Díky základnímu mechanismu snadno nastavíte výšku této židle. Zaoblené okraje a hrany otočné židle dodávají židli pohodlné sezení.
Zajistěte svému teenegerovi pohodlnou židli pro jeho práci či hry u stolu.
Dodáváno v demontu.
Židle jsou určeny k sezení v jednosměnném provozu a v běžném prostředí domácnosti.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Výška | 81-91 cm |
| Výška sedáku | 41-51 cm |
| Celková šířka | 52 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 8.6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Dětské židle |
| Barva: Šedá | Šedá — Dětské židle |
| Celková šířka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Hloubka: 59 cm | 59 cm — Dětské židle |
| Hmotnost: 8.6 kg | 8.6 kg — Dětské židle |
| Materiál: látka | látka — Dětské židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Dětské židle |
| Šířka: 52 cm | 52 cm — Dětské židle |
| Výška: 81-91 cm | 81-91 cm — Dětské židle |
| Výška sedáku: 41-51 cm | 41-51 cm — Dětské židle |