Koberec SARI 3443A 3UX tmavě béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 357 Kč
Koberce SARI se vyznačují hustými štětinami. Polypropylenová vlákna mají vynikající měkkost, nedeformují se, vyznačují se také vysokou odolností vůči oděru a snadno se udržují v čistotě. Kolekce SARI... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 357 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce SARI se vyznačují hustými štětinami. Polypropylenová vlákna mají vynikající měkkost, nedeformují se, vyznačují se také vysokou odolností vůči oděru a snadno se udržují v čistotě. Kolekce SARI má širokou škálu koberců a běhounů, které se vyznačují moderním geometrickým designem v tlumených barvách. Budou skvělou volbou do každého interiéru.▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,20 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Sari |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá,Krémová | Béžová,Hnědá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sari | Sari — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |