Profil hlavní DEKSOFFIT T24 24×38 mm 3,7 m
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 113 Kč
hlavní nosný profil, na kazetové podhledy, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 24×38×3 700 mm, 24 ks/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 113 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
hlavní nosný profil, na kazetové podhledy, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 24×38×3 700 mm, 24 ks/bal.
Parametry
| balení | 24 ks |
|---|---|
| barva | bílá |
| délka | 3700 mm |
| materiál | pozinkovaná a lakovaná ocel |
| max. zatížení | 180 N |
| měrná jednotka | bm |
| reakce na oheň | A1 |
| rozměry | 24×38×3700mm |
| šířka | 24 mm |
| tloušťka | 0,35 mm |
| typ | hlavní profil |
| v balení | 3.7 |
| výška | 38 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | deksoffit konstrukce |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — deksoffit konstrukce |
| balení: 24 ks | 24 ks — deksoffit konstrukce |
| barva: bílá | bílá — deksoffit konstrukce |
| délka: 3700 mm | 3700 mm — deksoffit konstrukce |
| materiál: pozinkovaná a lakovaná ocel | pozinkovaná a lakovaná ocel — deksoffit konstrukce |
| max. zatížení: 180 N | 180 N — deksoffit konstrukce |
| měrná jednotka: bm | bm — deksoffit konstrukce |
| reakce na oheň: A1 | A1 — deksoffit konstrukce |
| rozměry: 24×38×3700mm | 24×38×3700mm — deksoffit konstrukce |
| šířka: 24 mm | 24 mm — deksoffit konstrukce |
| tloušťka: 0,35 mm | 0,35 mm — deksoffit konstrukce |
| typ: hlavní profil | hlavní profil — deksoffit konstrukce |
| výška: 38 mm | 38 mm — deksoffit konstrukce |