Profil vedlejší DEKSOFFIT T24 24×32 mm 0,6 m
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 18 Kč
vedlejší profil pro vytvoření rastru, na kazetové podhledy, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 24×32×600 mm, 40 ks/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 18 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
vedlejší profil pro vytvoření rastru, na kazetové podhledy, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 24×32×600 mm, 40 ks/bal.
Parametry
| balení | 40 ks |
|---|---|
| barva | bílá |
| délka | 600 mm |
| materiál | pozinkovaná a lakovaná ocel |
| měrná jednotka | bm |
| reakce na oheň | A1 |
| rozměry | 24×32×600 mm |
| šířka | 24 mm |
| tloušťka | 0,3 mm |
| typ | vedlejší profil |
| v balení | 0.6 |
| výška | 32 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | deksoffit konstrukce |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — deksoffit konstrukce |
| balení: 40 ks | 40 ks — deksoffit konstrukce |
| barva: bílá | bílá — deksoffit konstrukce |
| délka: 600 mm | 600 mm — deksoffit konstrukce |
| materiál: pozinkovaná a lakovaná ocel | pozinkovaná a lakovaná ocel — deksoffit konstrukce |
| měrná jednotka: bm | bm — deksoffit konstrukce |
| reakce na oheň: A1 | A1 — deksoffit konstrukce |
| rozměry: 24×32×600 mm | 24×32×600 mm — deksoffit konstrukce |
| šířka: 24 mm | 24 mm — deksoffit konstrukce |
| tloušťka: 0,3 mm | 0,3 mm — deksoffit konstrukce |
| typ: vedlejší profil | vedlejší profil — deksoffit konstrukce |
| výška: 32 mm | 32 mm — deksoffit konstrukce |