Profil ukončovací DEKSOFFIT F13 27×37 mm 3 m
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 157 Kč
k vytvoření čela v případě výškových změn nebo ukončení v prostoru, na kazetové podhledy tl. 13 mm, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 27×37×3 000 mm, 20 ks/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 157 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k vytvoření čela v případě výškových změn nebo ukončení v prostoru, na kazetové podhledy tl. 13 mm, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 27×37×3 000 mm, 20 ks/bal.
Parametry
| balení | 20 ks |
|---|---|
| barva | bílá |
| délka | 3000 mm |
| materiál | pozinkovaná a lakovaná ocel |
| měrná jednotka | bm |
| reakce na oheň | A1 |
| rozměry | 27×37×3000 mm |
| šířka | 27 mm |
| typ | ukončovací profil |
| v balení | 3 |
| výška | 37 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | deksoffit konstrukce |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — deksoffit konstrukce |
| balení: 20 ks | 20 ks — deksoffit konstrukce |
| barva: bílá | bílá — deksoffit konstrukce |
| délka: 3000 mm | 3000 mm — deksoffit konstrukce |
| materiál: pozinkovaná a lakovaná ocel | pozinkovaná a lakovaná ocel — deksoffit konstrukce |
| měrná jednotka: bm | bm — deksoffit konstrukce |
| reakce na oheň: A1 | A1 — deksoffit konstrukce |
| rozměry: 27×37×3000 mm | 27×37×3000 mm — deksoffit konstrukce |
| šířka: 27 mm | 27 mm — deksoffit konstrukce |
| typ: ukončovací profil | ukončovací profil — deksoffit konstrukce |
| výška: 37 mm | 37 mm — deksoffit konstrukce |