Profil ukončovací DEKSOFFIT F15 35×33 mm 3 m
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 181 Kč
k vytvoření čela v případě výškových změn nebo ukončení v prostoru, na kazetové podhledy tl. 15 mm, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 35×33×3 000 mm, 10 ks/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 181 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k vytvoření čela v případě výškových změn nebo ukončení v prostoru, na kazetové podhledy tl. 15 mm, barva bílá, materiál pozinkovaná a lakovaná ocel, rozměry 35×33×3 000 mm, 10 ks/bal.
Parametry
| balení | 10 ks |
|---|---|
| barva | bílá |
| délka | 3000 mm |
| materiál | pozinkovaná a lakovaná ocel |
| měrná jednotka | bm |
| reakcena oheň | A1 |
| rozměry | 35×33×3000 mm |
| šířka | 35 mm |
| typ | ukončovací profil |
| v balení | 3 |
| výška | 33 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | deksoffit konstrukce |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — deksoffit konstrukce |
| balení: 10 ks | 10 ks — deksoffit konstrukce |
| barva: bílá | bílá — deksoffit konstrukce |
| délka: 3000 mm | 3000 mm — deksoffit konstrukce |
| materiál: pozinkovaná a lakovaná ocel | pozinkovaná a lakovaná ocel — deksoffit konstrukce |
| měrná jednotka: bm | bm — deksoffit konstrukce |
| reakcena oheň: A1 | A1 — deksoffit konstrukce |
| rozměry: 35×33×3000 mm | 35×33×3000 mm — deksoffit konstrukce |
| šířka: 35 mm | 35 mm — deksoffit konstrukce |
| typ: ukončovací profil | ukončovací profil — deksoffit konstrukce |
| výška: 33 mm | 33 mm — deksoffit konstrukce |