Rojaplast Záhonový plůtek
Výrobce: Rojaplast
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 165 Kč
Jednoduché, klasické řešení pro úpravu Vašeho záhonu. Mezera mezi laťkami 6,8 cm. výška výrobku 47cm šířka výrobku 100cm hloubka výrobku 4cm hmotnost celkem 1kg materiál borovice barva přírodní výška... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 165 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduché, klasické řešení pro úpravu Vašeho záhonu.
Mezera mezi laťkami 6,8 cm.
výška výrobku
47cm
šířka výrobku
100cm
hloubka výrobku
4cm
hmotnost celkem
1kg
materiál
borovice
barva
přírodní
výška výrobku (nad zemí)
25cm
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Styl | Venkovský |
| Barva | přírodní |
| Výška | 47 cm |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Rojaplast | Rojaplast — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: přírodní | přírodní — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 100 cm | 100 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 4 cm | 4 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Styl: Venkovský | Venkovský — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 47 cm | 47 cm — Květináče, stojany na květiny |