Stima Židle BISTRO chromová s látkou Látky: LUX cappuccino 24
Výrobce: Stima
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 680 Kč
Skvělá volba do restauračních zařízení. Chromovaná kostra se skvěle hodí ke každému odstínu látky. Pro větší výběr látek, například pro látky omyvatelné vodou nás kontaktujte. Látka LUX Antracit 6... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zidlestoly.cz Nejlevnější | Skladem | 1 680 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Skvělá volba do restauračních zařízení. Chromovaná kostra se skvěle hodí ke každému odstínu látky. Pro větší výběr látek, například pro látky omyvatelné vodou nás kontaktujte.
Látka LUX
Parametry
| Látky | LUX cappuccino 24 |
|---|---|
| Výška židle | 86 cm |
| Hloubka sedáku | 42 cm |
| Výška k sedáku | 46 cm |
| Šířka židle | 42 cm |
| Nosnost | max. 120 kg |
| Váha produktu | 5 kg |
| Dodáváme | Demontované |
| Materiál | Čalounění |
| Vhodné do zátěžového provozu | Ano |
| Barvy a odstíny | Šedá |
| Styl | Moderní |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovové židle |
|---|---|
| Výrobce: Stima | Stima — Kovové židle |
| Barvy a odstíny: Šedá | Šedá — Kovové židle |
| Dodáváme: Demontované | Demontované — Kovové židle |
| Hloubka sedáku: 42 cm | 42 cm — Kovové židle |
| Látky: LUX cappuccino 24 | LUX cappuccino 24 — Kovové židle |
| Materiál: Čalounění | Čalounění — Kovové židle |
| Nosnost: max. 120 kg | max. 120 kg — Kovové židle |
| Šířka židle: 42 cm | 42 cm — Kovové židle |
| Styl: Moderní | Moderní — Kovové židle |
| Váha produktu: 5 kg | 5 kg — Kovové židle |
| Vhodné do zátěžového provozu: Ano | Ano — Kovové židle |
| Výška k sedáku: 46 cm | 46 cm — Kovové židle |
| Výška židle: 86 cm | 86 cm — Kovové židle |











