Preventiko.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Preventiko.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Preventiko.cz je zaměřený na prodej pomůcek, elektroniky, kosmetiky, doplňků zdraví či oblečení a dalších prostředků určených k ochraně zdraví a prevenci. V nabídce obchodu najdete produkty jak pro fyzické osoby, tak pro organizace. Kromě prodeje ochranných prostředků nabízí obchod také poradenství a celou řadu dalších služeb.

Preventiko.cz e-shop

Zdraví na prvním místě.“

Sortiment

V sortimentu internetového obchodu Preventiko.cz najdete zdravotní roušky a ústenky, respirátory FFP2 a FFP3, NANO roušky, rukavice, štíty či dezinfekci. V nabídce jsou dezinfekční prostředky pro osobní užití i pro úklid domácnosti. Pořídit zde můžete také ozónový generátor či UV-C lampy, nebo využít služby ozónové dezinfekce bytu, kanceláře či průmyslového objektu. Zakoupit lze také teploměry a vitamíny nezbytné pro posílení imunity a správného fungování našeho organismu – a to jak pro dospělé, tak pro děti. V e-shopu Preventiko.cz najdete také roušky s dětskými motivy a další produkty pro ochranu těch nejmenších. Všechno nabízené zboží je přehledně seřazené v těchto kategoriích:

  • Respirátory a roušky
  • Elektronické přístroje
  • Dezinfekce
  • Vitamíny
  • Ochrana těla

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

PPL

bankovní převod

osobní odběr - výdejní místa Zasilkovna.cz

dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Preventiko.cz, jsou nejvíce spokojení s rychlostí doručení, cenami za zboží a také komunikací obchodu. Ve většině případů proběhl nákup zcela bez problémů, objednávka byla doručena opravdu rychle a bez poškození.

Preventiko.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Problémy s doručením zásilky jsou velmi ojedinělé a nejedná se vždy o chybu obchodu. Je-li však obchod o problému sám informován, snaží se společně se zákazníkem najít nejlepší řešení.

Proč zde nakoupit

  • Na webu Preventiko.cz najdete Poradnu plnou zajímavých a užitečných rad.
  • Preventiko.cz nabízí služby UV-C dezinfekce a dezinfekce ozonem.
  • Preventiko.cz nabízí výhodnější podmínky obchodu pro velkoobchodní partnery a organizace.

Kontakt a důležité informace

Adresa:

AZU FM s.r.o., Dlouhá 730/35, Staré Město, Praha, 110 00

Telefon:

+420 602 749 761 (pracovní dny 8-17:30 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Preventiko.cz

Instagram:

preventiko

YouTube:

Preventiko

Web:

www.preventiko.cz

formulář Odstoupení od kupní smlouvy spotřebitelem (DOC)

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě Preventiko.cz? Budeme rádi, pokud se s námi i ostatními čtenáři podělíte o své zkušenosti dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..