Dyson.Cz Logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Dyson.cz: recenze a zkušenosti

Dyson.cz je oficiální český internetový obchod s produkty světoznámé značky Dyson. Tato společnost se proslavila jedněmi z prvních bezsáčkových vysavačů, v současnosti patří mezi nejlepší technologické společnosti na světě a kromě vysavačů vyvíjí a prodává také produkty pro úpravu vzduchu či péči o vlasy. Společnost Dyson se snaží mít co nejmenší dopad na životní prostředí, pracuje na minimalizaci odpadu, používá obnovitelné zdroje elektřiny a dohlíží nad pracovními podmínkami lidí v dodavatelském řetězci. Společnost založila technologický institut Dyson Institute of Engineering and Technology a nadaci Jamese Dyson, které jsou zaměřené na vzdělání mladých technologů. Dyson také uděluje cenu James Dyson Award studentům, kteří vymyslí efektivní řešení nějakého problému.

Dyson.Cz Eshop

„Výkonnost je v naší DNA.“

Sortiment

V e-shopu Dyson.cz můžete pořídit hned několik modelů oblíbených bezkabelových vysavačů Dyson, které využívají nejmodernější technologie, aby úklid co nejvíce zjednodušily, zrychlily a zpříjemnily. V nabídce obchodu najdete samozřejmě také příslušenství, stojany či další a náhradní hubice k nabízeným vysavačům. Dále zde můžete pořídit produkty pro úpravu vzduchu jako jsou ventilátory, čističky vzduchu a filtry k nim. Všechny tyto výrobky jsou pečlivě vyvíjeny tak, aby spolu s vámi vytvářely zdravější domov. Internetový obchod Dyson.cz nabízí v neposlední řadě také pomocníky pro péči o vlasy včetně styleru, žehličky na vlasy či vysoušeče vlasů, které jsou svou kvalitou určené i pro profesionální použití. Nechybí ani potřebné příslušenství v podobě pouzder, nástavců, stojánků či kartáčů. Příslušenství můžete v e-shopu zakoupit ke všem nabízeným produktům, abyste měli vždy vše potřebné po ruce. Všechny nabízené produkty najdete přehledně seřazené v těchto kategoriích:

  • Řada vysavačů
  • Úprava vzduchu
  • Péče o vlasy
  • Příslušenství

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartoukurýr
bankovní převod
hotově při odběru
nákup na splátky (Home Credit)
zálohová faktura
dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Dyson.cz, jsou nejvíce spokojení s rychlostí vyřízení objednávky i doručení. Dále často pozitivně hodnotí komunikaci a jednání e-shopu, spokojení jsou rovněž s vysokou kvalitou obdržených produktů i servisem e-shopu.

Dyson.Cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Občas se vyskytly problémy s nenaskladněným zbožím, které nemohlo být zákazníkům doručeno. V současnosti je ale e-shop schopný u každého produktu uvádět aktuální dostupnost, aby si zákazníci již nemohli objednávat zboží, které není skladem.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo):

Solight Holding s.r.o., Na Brně 1972, Hradec Králové, 500 06

Adresa (prodejna):

Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha-Zličín, 155 21

Adresa (servisní centrum):

Solight Holding, s.r.o., Plumlovská 481/200, Prostějov, 796 04

Adresa (osoušeče rukou):

CLEANTEC hygiene technology s.r.o., Klimentská 1216/46, Praha 1, 110 02

Telefon:

+420 491 512 010

Telefon (servis 1):

+420 491 512 080

Telefon (servis 2):

+420 491 512 060

Telefon (servis 3):

+420 800 320 154

E-mail:

[email protected]

E-mail (servis):

[email protected]

E-mail (prodejna):

[email protected]

E-mail (osoušeče rukou):

[email protected]

Web:

www.dyson.cz/

Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Dyson.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

4.2/5 - (5 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..