Sunextra.Cz Logo Big

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.SunExtra.cz: recenze a zkušenosti

SunExtra.cz nabízí komplexní pomoc s fotovoltaikou. Připraví pro vás návrh nejlepšího řešení, pomohou s administrativou a vyřízením dotací, poskytují odbornou montáž, poradenství, údržbu i servis. SunExtra.cz se vám maximálně přizpůsobí, jejich přístup je osobní, přátelský a seriózní.

Sunextra.Cz Eshop

SunExtra.cz – váš partner pro fotovoltaiku“

Sortiment

Na webu SunExtra.cz najdete online konfigurátor. V něm zadáte svou roční spotřebu elektřiny, typ střechy (rovná či šikmá), velikost objektu a kraj, ve kterém se objekt nachází. Konfigurátor vám posléze navrhne nejvhodnější systém, spočítá odhadovaný počet solárních panelů, který pokryje vaše potřeby, a nabídne možnost vybrat si značku střídače či počet auto nabíječek, máte-li o ně zájem. Dozvíte se také odhadovanou cenu, podrobné informace o nabízených produktech či odhadovaný časový harmonogram prací včetně vyřízení administrativy s poskytovatelem energií a dalších nezbytných úkonů. To vše je nezávazné a po vyplnění kontaktních údajů se s vámi spojí pracovník SunExtra.cz a vyladí potřebné detaily.

SunExtra.cz nespolupracuje pouze s jedním výrobcem. Sortiment je dost široký, aby pokryl různorodé potřeby a uspokojil i nejnáročnější požadavky. V jeho nabídce najdete fotovoltaické panely, baterie a střídače (měniče) převážně od značek Leapton, Huawei, Fronius, Victron Energy, Solax. V případě zájmu je e-shop ochoten poskytnout komponenty i jiných výrobců.

Základní informace (o platbě a dopravě)

Záloha pro SunExtra.cz činí pouze 10 000 Kč. SunExtra.cz vám pomůže s vypracováním žádosti o dotace, s jejich pomocí můžete na instalaci fotovoltaického systému získat dotaci ve výši až 295 000 Kč. SunExtra.cz spolupracuje také s finančními institucemi z bankovního, ale i nebankovního sektoru a součástí jejich standardní nabídky je proto pomoc při zprostředkování úvěru na financování buď výstavby fotovoltaické elektrárny, nebo tzv. překlenovacího úvěru na období mezi platbou za instalaci fotovoltaického systému a čerpáním dotace.

Proč zde nakoupit

  • Na webu SunExtra.cz najdete veškeré potřebné informace o fotovoltaice, které vám pomohou se rozhodnout, zda se vám tento systém vyplatí.
  • Individuální přístup ke klientovi, nabídka obchodu zahrnuje různé typy komponentů od více výrobců, které uspokojí různorodé potřeby a požadavky.
  • SunExtra.cz poskytuje komplexní servis od návrhu, přes pomoc s administrativou a dotacemi až po montáž, pravidelnou údržbu a odborný servis.
  • Profesionální téměř okamžitá komunikace a instalace fotovoltaických panelů do měsíce.
  • Záloha pro SunExtra.cz činí pouhých 10 000 Kč.

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo):

Rekreační 2349/79, Ostrava Poruba, 708 00

Adresa (pobočka):

Ostrov u Macochy 78, Ostrov u Macochy, 679 14

Telefon:

+420 724 226 756

E-mail:

[email protected]

Web:

www.sunextra.cz

kontaktní formulář

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s internetovým obchodem SunExtra.cz? Budeme rádi, pokud se o ně podělíte s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

3.8/5 - (10 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..