Kreslo Do Obyvaku

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Pohodlné sezení do obýváku

Dopřejte si ve svém obývacím pokoji pohodlí a trochu neotřelého designu. Přinášíme vám tipy, s nimiž proměníte fádní obývák v luxusní relaxační zónu pro každého člena domácnosti. 

Pohodlí nadevše 

V každém obývacím pokoji by se nemělo zapomínat na funkční a pohodlné posezení, které potěší každého člena rodiny i přátele, kteří nás přijdou navštívit. Přinášíme vám svěží tipy, podle kterých si jednoduše zařídíte svůj obývací pokoj. 

Do obýváku postavte vkusný a zajímavý solitér

Obývák je místnost, kde byste se měli cítit dobře. Zařiďte jej tak, aby tu mohl každý člen rodiny odpočívat a relaxovat a zároveň byl reprezentativní místností pro přijímání návštěv. Základem je bezpochyby sedací souprava, disponující pohodlnou pohovkou. Ta může mít různé podoby a nikoho nepřekvapí, když k sedačce pořídíte také nějaké ty doplňky. Ozvláštněte obývák například tím, že do něj umístíte pouze jedno křeslo do relaxačního koutku, jako vkusný solitér. Právě luxusní odpočinek po celodenním hektickém dni je to pravé pro vaše tělo i mysl. Proč si nedopřát něco originálního? 

Pořiďte si křeslo

Křesla jsou zcela nepostradatelnými kusy nábytku. Z estetického hlediska je můžeme rozdělit hned do několika kategorií na pevná, otočná s polohováním, otočná nepolohovací a se zabudovanou podnožkou. Na trhu existuje celá řada stylů a typů křesel, které promění každý relaxační kout v originální prvek obýváku. 

Dříve, než se rozhodnete pro výběr křesla, popřemýšlejte, kam jej postavíte. Rozhodnete-li se křeslo postavit do otevřeného prostoru, poslouží zde zároveň jako designový prvek. Nesmí však překážet v průchodu. Ideální je, uvolnit křeslu v obýváku roh, který můžete dovybavit například lampou či měkkým kobercem. 

Když relax, tak v lehátku 

Opravdové pohodlí a luxusní odpočinek vám nabízí stylová lehátka. Dříve byly tyto kusy nábytku symbolem bohatství, dnes jsou nepostradatelným kusem nábytku do moderních prostorných interiérů. Návrháři dodávají těmto kusům nábytku rozmanitý vzhled, který může odkazovat na aristokratické kořeny, nebo mohou být inspirovány minimalistickým designem. Existují však také pohovky s klenutou strukturou s hladce jemnými liniemi, zdůrazňující jejich vizuální eleganci. 

K dostání jsou lehátka s futuristickými liniemi nebo ta, která charakterizují typické anglické nebo skandinávské styly. Jednotlivé typy lehátek zpestří uspořádání vašeho obýváku a stanou se místem, kde si s chutí odpočine celá rodina. 

Lehatko Do Obyvaku
Zdroj: Depositphotos.com

Bez lavičky není pohodlí

I lavičky mají v obývacím pokoji nezastupitelnou roli. Pokud není v interiéru místa nazbyt, jednoduše se umístí ke stěně a když přijde návštěva, poskytnou plnohodnotné sezení nejen u jídelního stolu. Lavičky jsou k dostání opět v různých stylech, barevných provedeních, v kombinaci s různými materiály. Lavičku vybírejte podle stylu svého pokoje, přičemž polstrování slaďte s barvou vašeho gauče. 

Lavicka Do Obyvaku
Zdroj: Depositphotos.com
5/5 - (2 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..