Recenze: nálepka na stěnu od Inspio.cz

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Vyzkoušeli jsme pro vás samolepku na zeď od Inspio.cz!

Inspio.cz je internetový obchod s krásnými a originálními dekoracemi na zeď. Rozhodli jsme se vyzkoušet samolepku na zeď a předat našim čtenářům vlastní zkušenosti. Jak to šlo?

Proč samolepky na zeď?

Samolepky na zeď jsou velmi zajímavou dekorací. Jsou oblíbené zejména proto, že se většinou jednoduše aplikují, nejsou tak drahé jako například celo stěnová tapeta a seženete je téměř kdekoliv. Škála barev a motivů je navíc skoro nekonečná a můžete si tak vybrat takovou samolepku, která skvěle sedí vašemu vkusu i stylu pokoje. Samolepky na zeď si oblíbí nejen děti, ale i dospělí. A ty od Inspio.cz jsou navíc originální a můžete si je přizpůsobit přesně podle sebe. Najdete zde různé nápisy a obrázky, můžete si ale nechat vyrobit i svou vlastní zcela jedinečnou samolepku.

Samolepky na zeď od Inspio.cz

Samolepící nálepky INSPIO jsou vyráběné na Slovensku, a to ze speciální textilní fólie. Díky tomu jsou dostatečně pevné, ale zároveň je lze omývat, aniž by se poškodily. Při odstraňování navíc nijak nepoškodí podkladovou barvu. Fólie kopíruje povrch stěny a je vhodná i na drsnější podklady.

Pokud si nejste jistí, jak u vás bude samolepka držet, podívejte se na Inspio.cz a na jejich článek Jak drží INSPIO samolepky na různých omítkách. Pracovníci společnosti sami na několika zkušebních stěnách zkoušeli, jak jejich samolepky drží.

Samozřejmostí je potištění ekologickými a zdravotně nezávadnými barvami. Samolepky na zeď jsou zcela vhodné do jakéhokoliv pokoje, včetně ložnice nebo dětského pokoje, kde spí ti nejmenší.

Samolepky jsou vhodné na jakékoliv zdi, u některých podkladů je ale nutné počítat s náročnější manipulací a vyššími nároky na čas i trpělivost. Samotná aplikace by podle webu Inspio.cz měla být rychlá a jednoduchá. A jaké jsou naše vlastní zkušenosti?

Přečtěte si naši recenzi Inspio.cz,
ve které najdete všechny potřebné informace o tomto e-shopu.

Naše zkoušení samolepek na zeď od Inspio.cz

Inspio.cz vyrábí samolepky podle přání zákazníků. Ty se proto do výroby zadávají až po ukončení objednávky. Ačkoliv by se dalo čekat, že taková výroba bude trvat, objednanou samolepku jsme měli už za 5 dní doma. Doručovací doba je tedy super a pozitivně hodnotíme i komunikaci s e-shopem.

Objednání probíhá snadno a rychle. „Problém“ může nastat při výběru, protože sortiment je opravdu široký a je tedy z čeho vybírat. My jsme nakonec zvolili samolepku víly s květinami a motýli, kterou jsme chtěli nalepit v dětském pokoji.

Samolepka je dobře zabalená, samotný „balík“ není nijak objemný ani těžký a obchod nepoužívá zbytečný balicí materiál navíc. Po rozbalení nás potěšilo, jak skvěle vypadá samolepka na živo. Občas se stává, že obrázky v e-shopu příliš realitě neodpovídají, to ale určitě není případ Inspio.cz.

Recenze: nálepka na stěnu od Inspio.cz
Samolepka po rozbalení.

Samotné nalepování bylo opravdu jednoduché. Díky pevné fólii, z které je samolepka vyrobená, je navíc možné ji přelepit znovu, pokud se na poprvé netrefíte do své představy. My jsme samolepku nalepovali na hrubou omítku, takže nepřiléhala úplně nejlépe. To ale není problém samolepky, nýbrž podkladu. Samolepka ale drží báječně a na stěně vypadá velmi dobře. A s výsledkem jsou všichni spokojení.

Recenze: nálepka na stěnu od Inspio.cz
Samolepka po nalepení.
Recenze: nálepka na stěnu od Inspio.cz
Samolepka s komparsem 🙂.
5/5 - (4 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..