Bytovka

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Nájemní byty: trendy, výzvy a perspektivy současné bytové výstavby

Dávno je pryč doba, kdy každý toužil po vlastním bydlení, ideálně v rodinném domě. Současná situace na trhu s nemovitostmi, ale také narůstající ceny stavebních materiálů a stoupající úrokové sazby hypoték zkrátka stavbě vlastního domu či nákupu bytu příliš nenahrávají. Výrazný růst naopak zaznamenává trh s nájemními byty a bytová výstavba, čehož můžete jakožto dodavatel, stavební firma či projektant využít k získání nových zakázek. Praktickým pomocníkem se vám stane Registr stavebních projektů neboli RSP. 

Budoucnost v podobě nájemního bydlení

Přestože dlouhé roky přetrvával názor (a v mnoha ohledech stále přetrvává), že vlastnictví bytu či domu je tou jedinou cestou, jak ušetřit, situace se pomalu, ale jistě mění. Bydlení v nájmu je pro mnoho lidí stále atraktivnější volbou – a rozhodně se netýká pouze mladé, bezdětné generace. Zkrátka a dobře, ceny nemovitostí, ale také náklady na bydlení dosahují závratných výšek, a nájemní byty už přestávají být pouze dočasným řešením. Právě naopak. Bydlení v bytě už dávno není doménou pouze mladých a trvale narůstá zájem o nájemní byty pro seniory.

Právě kvůli rostoucí poptávce po nájemním bydlení se středem zájmu mnoha firem stává bytová výstavba v ČR, která nabídne lidem možnost, jak si zajistit stabilní a kvalitní bydlení bez závazků v podobě hypotečního úvěru. Pokud mezi společnosti, které by rády využily stávající situace na trhu, patříte i vy, skvělou příležitost vám nabídne Registr stavebních projektů.

Co je Registr stavebních projektů?

Jedná se o databázi, která eviduje právě připravované stavební projekty. Jako taková umožňuje oslovit potenciální dodavatele či subdodavatele z celé České republiky a Slovenska. Zařazení do registru je poměrně snadné – stačí, aby váš projekt splňoval základní kritérium v podobě minimální výše zakázky. Ta se musí pohybovat nad třemi miliony Kč v soukromé sféře a třemi sty tisíci ve veřejné sféře. 

Výhody RSP

Možná si kladete otázku, proč zaražení do registru vůbec zvažovat. V prvé řadě je třeba říci, že RSP nabízí klientům opravdu velké množství výhod, které vám pomohou vyniknout ve výběrových řízeních a zlepšit efektivitu vašeho podnikání. V této databázi najdete nejenom podrobné informace o probíhajících či nadcházejících zakázkách, ale také kontakty na klíčové osoby, na které se můžete obrátit. To v praxi znamená především obrovskou úsporu času, který byste jinak strávili hledáním nových potenciálních zakázek. Zároveň si můžete udělat obrázek o současné situaci na trhu.

Nemusíte se bát, že by informace v registru byly zastaralé či neúplné – veškeré info je pravidelně aktualizováno a telefonicky ověřováno. Stačí pár kliknutí a můžete se snadno přihlásit do výběrových řízení na stavební projekty, ať už se věnujete výstavbě rozsáhlých developerských projektů, či rodinných domů na klíč. 

Sečteno a podtrženo

Výhod registru stavebních projektů využijete nejen jako stavební firma, jejímž primárním zaměřením jsou nájemní byty v ČR, ale také jako dodavatel materiálu a technologií, projektant, architekt či třeba stavební dozor. RSP je jednoduše studnicí praktických informací i potenciálních zakázek pro celou řadu profesí zabývajících se stavbou bytových domů. 

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..