Powermeal

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.



Nový způsob cateringu je tady! Už jste vyzkoušeli krabičkovou dietu od Power Meal?

Krabičková dieta je novým trendem, který už dorazil i k nám do České republiky. Každý den pestrý a zdravý jídelníček a přesné porce. Nemusíte si nic připravovat, jídlo je totiž doručeno přímo až k Vám. Ušetříte spoustu času a budete mít možnost se pravidelně a zdravě stravovat – doma, ve škole nebo v kanceláři. Zdravý životní styl hraje ve společnosti čím dál větší roli.

Kdo je společnost Power Meal?

Power Meal je polská společnost, která své působení v oblasti dovozu chutných krabičkových pokrmů rozšířila o okolí Ostravy, Třince, Brna, Olomouce, Havířova, Frýdku-Místku a Českého Těšína. Bydlíte v Praze? Nezoufejte, již brzy bude krabičková dieta dovážena i k Vám. A bude to jízda, protože krabičková dieta Ostrava ukázala velkou oblíbenost.

Co všechno může obsahovat krabičková dieta za pokrmy?

Velkou výhodou je pestrost stravy, ale také varianty, pokud máte nějaké zdravotní omezení. Vedle standardní stravy si můžete objednat krabičky s vegetariánskými pokrmy, stravou pro děti nebo sportovce, jídla bez obsahu laktózy a lepku, nejrůznější druhy diet, včetně KETO diety. V rámci detoxikace organismu si můžete objednat speciální šťávový detox. U nejrůznějších druhů diet si navíc můžete vybrat pokrmy i z menu, takže je pestrost zaručena.

U krabičkové diety si můžete vybrat i z několika variant počtu porcí. Můžete mít za den 5 jídel, 3 jídla nebo speciální krabičkovou dietu office. V kanceláři tak budete mít po ruce vždy dostatek jídla, které potřebujete, abyste se cítili skvěle a nebyli unavení. 

V čem jsou největší výhody stravování pomocí krabiček?

Stravování z krabiček přináší výhodu, že nebudete trávit dlouhé hodiny nakupování potravin v obchodě, jídlo bude již připraveno. Prakticky všichni si pochvalují pestrost jídelníčku. Každý to jistě známe, uvařit každý den jiné jídlo není vždy jednoduché. Jídelníček tak navíc bude nutričně vyvážený a pestrý. U Power Meal si můžete navíc užít perfektní kvalitu surovin, cokoliv k Vám domů dorazí, bude nejen skvěle chutnat, ale bude i z kvalitního zdroje. Opomenout nemůžeme ani pravidelnost konzumace jídla, díky krabičkám se budete lépe hlídat. Výhodou může být i cena, ušetříte za chození do restaurací nebo za nakupování předražených potravin v obchodech. 

Velmi důležitý aspekt tvoří i možnost zvolit si, kolik kalorií by měla krabičková dieta obsahovat. Podle toho, kolik jídel budete za den chtít, si můžete zvolit i jejich kalorické vyvážení. Přesně si tak pohlídáte, kolik kalorií jste zkonzumovali. Sportovci zase využívají krabičkovou dietu pro nárůst svalové hmoty. K tomu využívají vyšší objem kalorií.

Pokud Vás krabičková dieta zaujala, můžete využít i speciálního kódu a získat slevu. Levná krabičková dieta je za dveřmi, zadejte kód „AHOJ“a získejte -15% z částky na Vaši první objednávku. Výhodou je také rozvoz zcela zdarma a jednoduchý způsob objednání přes formulář na webu. 

3.7/5 - (3 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..