Obalové materiály

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Obalový materiál bez kompromisů

Obalové materiály

Hledáte obaly na své výrobky, ale stále nemůžete najít to pravé? Obal netěsní, nesedí, nemá přesně tu velikost, kterou potřebujete? Měli bychom pro vás řešení.

All In Packaging je společnost, která umožňuje snadný nákup přes internet a má tisíce produktů a služeb na jednom místě. Nabízí komplexní obalová řešení a díky rozsáhlému skladu nemusíte čekat, než se vaše obaly vyrobí. Zároveň ale počítá i s malými odběrateli, takže má stanovené nízké minimální objednávky a dokáže zajistit služby na míru, jako je třeba potisk obalů vaším brandem. Zároveň garantuje rychlé dodání zboží.

Jaké služby a zboží nabízí?

Můžete si vybrat z nabídky obalových materiálů, nebo si vytvořit váš jedinečný design. Pomůžou vám zrealizovat jakékoliv nápady týkající se balení produktů. Samozřejmostí je tisk etiket nebo plnění obalů.

Společnost Působí v celé Evropě a za dobu své existence se etablovala jako spolehlivý dodavatel. Co najdete v portfoliu? Samozřejmostí jsou obalové produkty jako lahve, kelímky, rozprašovače, dávkovače, tuby, kartonové krabice a další typy obalových materiálů.

Zejména pro výrobce kosmetiky je určena jejich široká paleta vzduchotěsných systémů, jako dělná pro parfémy, mýdla, šampony, krémy, prostě vše, co potřebujete uchovávat a distribuovat bez přístupu vzduchu. Vzduchotěsné systémy v All in Packaging zahrnují širokou paletu výrobků, které si můžete dál přizpůsobit na míru své značce.

Neobvyklou službou je výkup přebývajících skladových zásob. Pokud váš výrobek změnil design, a zbyly vám obaly, které nevyužijete, All in Packaging je vykoupí nebo vymění za obalový materiál, který aktuálně potřebujete.

Vyrábíte nebo distribuujete obaly?

I zde se můžete realizovat a najít si zákazníky. Díky All In Packaging dokážete zasáhnout jak velké firmy, tak i zákazníky nakupující v malých množstvích. Stačí se jen stát partnerem a nechat zařadit své výrobky do sortimentu All in Packaging. Díky tomu se vaše obalové materiály dostanou k zákazníkům po celé Evropě. Chcete-li, aby vaše firma rostla a byla známá i za hranicemi naší republiky, není jednodušší cesty.

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..