Softshellova Bunda

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Ušijte si pohodlnou softshellovou bundu na jarní vycházky do přírody

Domácí šití se v poslední době stalo praktickým koníčkem mnoha žen. Ačkoliv je v obchodech spousta oblečení i různých bytových doplňků, není nad to si vyrobit nějaké svýma vlastníma rukama. Zároveň se jedná o výbornou příležitost, jak rozvinout svou kreativitu a zároveň ušetřit za nákup oblečení. Pokud i vás šití na stroji baví, tak si nezapomeňte vyrobit nějaké oblečení na výlety za přírodními krásami nebo městskými pamětihodnostmi.

Voděodolný softshell je praktickým materiálem

Při šití je zapotřebí vybrat vhodný materiál. Jestliže se chcete pustit do výroby jarní lehčí bundy, pak byste měli sáhnout po osvědčené látce, které se říká softshell. Nabízí ochranu před větrem a deštěm během turistické nebo cyklistické výpravy. Můžete si z něho ušít i funkční mikinu, jež vás zahřeje při procházce městem i při sportování. 

Zejména pro děti je softshell vhodným materiálem, protože je voděodolný. A znáte děti, jak rády zkoušejí kdejakou kaluži. Ze softshellu ušijete z dětskou bundu, sportovní kalhoty i vestičku do nepohody.

Jarní softshell má vnitřní stranu z nezatepleného polyesteru, bavlny nebo bambusu. Na letní oblečení se používá softshell bez vnitřní vrstvy a na zimní čas pak softshell s rubovou vrstvou z teplého materiálu, který zahřeje.

I z úpletu se dobře šije

Máte-li doma šicí stroj zvaný overlock, tak úplet je materiálem, ze kterého se vám bude dobře šít. Overlock umí zároveň šít a začišťovat okraje v jednom kroku. Díky němu je šití rychlejší a estetičtější. Na internetu najdete návody, jak na overlocku šít, podle nichž lze postupovat. 

Na trhu s oděvními látkami jsou k dispozici různé druhy úpletů – teplákovina, jednolícní, oboulícní, patent (rib, náplet, finerib). Vyrobíte z nich mikiny, trička, tepláky i lehké bundy pro děti i dospělé pro volný čas doma, ve městě i v přírodě.  

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..