Storc Rekuperace

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Větrejte budovy pomocí rekuperace vzduchu a zajistěte si tak kvalitní prostředí!

Konečně jste se přestěhovali do Vašeho bydlení snů a s hrůzou jste zjistili, že nemůžete ani otevřít okno, aniž by Vám tam šel prach nebo hluk z ulice? Chcete vyvětrat, ale pach z protější restaurace Vám v tom brání? Větrání pomocí rekuperace vzduchu Vám může přivést do domova příjemný čerstvý vzduch bez hluku, prachu a smradu!

Co je rekuperace?

Rekuperace vzduchu je speciální systém větrání, který přivádí čerstvý vzduch z venku a pomocí filtrů ho očistí o nečistoty a pachy. Zároveň odvádí teplý a vydýchaný vzduch zevnitř. Odváděný proud vzduchu ohřívá ten příchozí (čímž znovuzískává, rekuperuje teplo), a tak je nový vzduch čerstvý, ale není studený a nemusíte se tak bát nachlazení. Díky filtrům je navíc tento čerstvý vzduch vhodný pro alergiky a astmatiky, jelikož filtry zachytávají prach, pyl a jiné alergeny. Zkrátka je nově přivedený vzduch kvalitní a to vše bez nutnosti otevírání oken.

Rekuperace
Zdroj: storc.cz

Jak je to s hlukem?

Největším strašákem při pořízení vzduchotechniky je vždycky její hluk. Poslouchat celý den hučení potrubí není nikomu příjemné. Proto je důležité, aby byla větrací jednotka co nejtišší. Dodáváme ty nejlepší jednotky od předního světového výrobce Brink Climate Systems. Při výběru zohledňujeme to, aby byla co nejtišší jak samotná větrací jednotka, tak potrubí, které vzduch z ní rozvádí. Díky tomu si doma můžete nerušeně užívat čerstvý vzduch.

Rekuperace 2
Zdroj: storc.cz

Kdo jsme?

Jsme firma Štorc TZB s.r.o. a na trhu jsme už od roku 1992, kdy jsme na něj vstoupili jako specialisté na topné kabely. V roce 2005 jsme začali spolupráci se špičkovou holandskou firmou Brink Climate systems, se kterou spolupracujeme dodnes. Od roku 2012 jsme navíc jejich exkluzivní dodavatel na českém trhu. Proto s námi máte jistotu dlouholetých zkušeností s kvalitními systémy.

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..