Moderní dům

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Jak efektivně zateplit dům

Dle dlouhodobých průzkumů tvoří náklady na vytápění objektů v České republice téměř 75% výdajů na energie. Horší je tato v statistika ještě v tom, že se vytápí jen v období tzv. „topné sezóny, tedy jen část roku. Toto číslo je na první pohled hrůzostrašné, ale i s tím se dá pracovat. Řešením, jak snížit náklady na vytápění, je investice do foukané izolace. Investice do izolování není jen úspora finančních prostředků, které lze alokovat do něčeho potřebnějšího, ale také snížení hlučnosti a hluku přicházejícího z vnějšího okolí.

Izotom auto

Výhody foukané izolace

Možností jak izolovat objekt je celá řada. Nabízí se investovat do foukané izolace, která zateplí dutiny, střešní konstrukci nebo sandwichové zdivo. Oproti klasickým izolacím má celou řadu výhod, které snižují náklady na vytápění, ale hlavně jej zefektivní a zabrání tak vzniku tepelných mostů. Foukaná izolace se pomocí kompresoru dostává pouze do těch prostor a dutin, kam je třeba. Její název napovídá, že se tam tzv. „fouká“. 

Izotom logo

Foukaná izolace vytvoří ucelenou vrstvu, která vyplní všechny skuliny a tím tak zabrání, aby vznikaly tepelné mosty a uniklo teplo z objektu. Izolace je bezpečná, je nehořlavá a začíná se tavit až při 2000°C, takže má i velice příznivý vliv na bezpečnost objektu. Její další velikou výhodou je její nízká hmotnost, tím pádem ani její silná vrstva nezatěžuje nosnost objektu.

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..