Koberec

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Koberce dokážou proměnit celý interiér k nepoznání

Stačí jeden doplněk a váš domov se změní k nepoznání. Jaký? Koberec. Pokud tomu nevěříte, máme pro vás souhrn toho nejlepšího, co položení jednoho koberce dokáže s interiérem. Jestli máte obavy z toho, že kobercům již odzvonilo, naopak se nedávno vrátily zpět do módy.

Koberce spolehlivě zakryjí i nepatrné nedostatky

Je podlaha v některé vaší místnosti poškozená? Nachází se na ní škrábance od vaší kočky nebo jsou na ni patrné škrábance po stěhování nábytku? Pokud nechcete měnit celou podlahu, snadno tyto nedostatky zakryjete právě s pomocí koberce. Skvělá výhoda položení koberce přes poškozenou podlahu spočívá také v tom, že i tento nepatrný doplněk zcela změní vzhled celého interiéru.

Optické prodloužení, zmenšení i prozáření celého interiéru

Při volbě barvy koberce se zamyslete nad tím, co od něj čekáte. Chcete, aby vám celý prostor opticky prodloužil? Nebo naopak zmenšil a zútulnil? Co například prozáření a oživení celého interiéru? Kusové koberce se prodávají v takové záplavě barev, tvarů i vzorů, že je s nimi možné docílit přesně toho, čeho chcete.

Zútulnění i lepší akustika

Ať už je vaším cílem optické zmenšení či prodloužení, v obou případech bude místnost po položení koberce působit mnohem útulněji. Čím vyšší vlas koberce zvolíte, tím útulněji bude celý interiér působit. Ruku v ruce s kobercem v místnosti jde také změna akustiky. Schválně si tento jev vyzkoušejte v praxi a porovnejte, jak se zvuk z televize nebo i hovoru nesl místností předtím, než jste ji ozdobili kobercem a potom, co jste koberec položili.

Proměňte vzhled svého domova, zakryjte drobné i větší nedokonalosti na podlaze, opticky prodlužte nebo naopak zmenšete celý pokoj a užívejte si útulného prostoru, jenž se může pochlubit skvělou akustikou. Toho všeho dosáhnete díky koberci.

Přidat hodnocení


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..