Img 20231002 Wa0031[1]

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Kam s přebytečnými věcmi? Skladujte v kontejnerech

V každé domácnosti a také firmě se neustále zvětšuje objem věcí, které je třeba někam uložit. Zatímco doma jsou hlavním zdrojem překážejících věcí hlavně naše koníčky, pro firmy je noční můrou česká byrokracie a s ní související hromady papírů, které je nutné archivovat dlouhé roky. Ale dočasně i dlouhodobě si můžete uskladnit třeba i nakoupený materiál či hotové výrobky.

Proč skladovací kontejner

Pronájem skladovacího kontejneru je snadným řešením, pokud něco potřebujete rychle uskladnit, protože jsou k dispozici hned. Na rozdíl od některých sklepů v nich budete mít své věci chráněny před vlhkostí, znečištěním i hlodavci. Je jen na vás, jak velký kontejner a na jak dlouho si vyberete. Uskladnění je možné na pouhý měsíc, ale klidně i na několik let už za cenu od 2 000 korun měsíčně. Společnost Sklady Staněk zapůjčí nebo prodá také vhodný obalový materiál pro bezpečné uložení vašich věcí, ale mohou vám je i přímo přestěhovat a uložit do kontejneru.

Img 20231002 Wa0038 1024x768[1]

Když vlastní pozemek nemáte

Překáží vám doma v létě lyže a v zimě kolo? Nemusíte hledat větší byt, stačí si pronajmout skladovací kontejner.  V případě, že nemáte vhodný pozemek, kam byste si ho mohli umístit, můžete si pronajmout kontejner také v areálu skladovací firmy, která vám do něj umožní přístup sedm dní v týdnu a 24 hodin denně. Kdykoli si tak můžete vyzvednout vše, co budete z uskladněných věcí potřebovat, nebo do kontejneru naopak přidat něco nového. Společnost Sklady Staněk nabízí hned tři skladovací areály v Brně a další dva v Malhostovicích a v Újezdu u Černé Hory v okrese Brno-venkov. Všechny jsou permanentně hlídané bezpečnostní službou a kamerovým systémem a samozřejmě také pojištěné. Každý nájemce má na kontejneru navíc vlastní zámek, který má k dispozici jen on sám. V případě zájmu vám také rádi pomohou i se stěhováním nadrozměrných věcí.

Skladujte kdekoliv

I s vlastním pozemkem se vám může hodit pronájem kontejneru, třeba jako sklad na staveništi, prostor pro uskladnění během sezónního podnikání, ale třeba i doma na zahradě, když rekonstruujete dům a potřebujete někam uskladnit vybavení. Důvodů, proč si pronajmout kontejner ale může být ještě mnohem víc. Kontejner si můžete objednat včetně jeho přestěhování na vámi zvolené místo.  

5/5 - (2 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..