Rohová sedačka

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Rohová sedačka a 3 důvody, proč si ji pořídit!

Rohová sedačka nejen dobře vypadá, ale je také velmi praktická. Pokud uvažujete o pořízení nové sedací soupravy, přečtěte si 3 důvody, proč vyzkoušet právě ji! V článku se také dozvíte, na co si dát při koupi rohové sedačky pozor.

Rohová sedačka

1. Rohová sedačka je skvělé řešení při nedostatku prostoru

Je to právě rohová sedačka, která vám pomůže prostor v obývacím pokoji či kanceláři naplno využít. Rohy v místnosti jsou často tzv. slepá místa, s jejichž zaplněním si neumíme příliš poradit. A právě zde nastupuje rohová sedačka. V bytech s moderně propojeným obývacím pokojem a kuchyní je navíc rohová sedací souprava ideálním prvkem, který oba pokoje opticky oddělí. Zároveň se nijak nesníží viditelnost z jedné místnosti do druhé, protože sedačka nijak nepřekáží ve výhledu. A navíc působí mnohem více esteticky než velká skříň, regál či překližka.

2. Rohová sedačka nabízí spoustu míst k sezení – i ležení

Rohová sedačka bývá většinou alespoň pro 4 až 5 lidí. Umístíte na ni tedy mnohem více hostů nebo členů domácnosti. A to aniž by sedací souprava zabírala o mnoho více místa než „klasická“ rovná sedačka s jen třemi místy. Výhodou rohové sedačky je také to, že nabízí nejen prostor k sezení, ale i k příjemnému polosedu či dokonce lehu. Nic vám nebrání využít rameno k natáhnutí po náročném dni a vychutnání si zaslouženého odpočinku a relaxace. Rohová sedací souprava se tak skvěle hodí nejen do obývacího pokoje, ale také třeba do kanceláře nebo dětského pokoje.

Rohová sedací souprava

3. S rohovou sedačkou máte vše po ruce

Další výhodou, kterou se může rohová sedačka pyšnit, je její dispoziční uspořádání. Díky němu na sebe všichni sedící dobře vidí a mají tak dokonalý přehled o dění kolem sebe. Pokud je u rohové sedačky umístěn konferenční stolek, nikdo od něj nesedí příliš daleko. Rohová sedačka vám umožní být v ideální blízkosti se svými blízkými a spolu s nimi se těšit z neuvěřitelného pohodlí a praktičnosti, které vám rohová sedací souprava nabízí. Při nedostatku místa ji můžete doplnit křeslem či taburetem, který poslouží také jako zajímavý estetický prvek vaší domácnosti.

Na co si dát pozor při výběru?

Rohová sedačka je nabízena ve dvou variantách – buď může být rameno na levé, nebo na pravé straně. Je dobré si před pořízením rohové sedačky dopředu promyslet, kde bude stát a která z variant je pro vás lepší. Některé rohové sedačky lze pořídit v tzv. „univerzální“ podobě, tyto sedací soupravy lze jednoduše rozložit a roh umístit na opačnou stranu. To je velkou výhodou zejména v případě, že měníte dispozici pokoje s rohovou sedačkou a potřebujete ji přesunout na jiné místo. Před koupí si také zjistěte, zda je sedací souprava nabízena s úložným prostorem či zda je rozkládací. Pak ji budete moci využít i jako náhradní místo na spaní pro nečekané nocležníky.

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..