Bezdrátová Kamera

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Bezdrátová kamera s přehledem pohlídá vaši nemovitost

Trávíte víkendy na cestách, jezdíte na chatu nebo lyžovat na hory? V tom případě byste měli myslet i na zabezpečení bytu, protože v dnešní době není samozřejmostí vůbec nic. Pokud totiž necháte nemovitost opuštěnou, nenechavci si toho mohou brzy všimnout a vytipovat si vás jako svůj příští cíl. Potřebujete hlídače, který opravdu nikdy nespí. Další výhodou je, že strážci z kategorie moderního elektra nemusíte hradit měsíční výplatu, a kromě elektrické energie nepotřebuje ke své práci už prakticky vůbec nic. Nechce šálek kávy, nepotřebuje občerstvit, je totiž ve střehu opravdu 24/7 a rozhodně neusne! Potřebujete jenom jedno jediné, najít mu co nejvhodnější pozici.

Podporuje velkokapacitní paměťové karty

Nahrát si můžete až 128 GB videí nebo fotografií. K dispozici je Full HD video, které je pro dnešní vyšetřovatele trestné činnosti víc než průkazným materiálem. Stačí nashromáždit materiál a nechat si jej přes Wi-Fi poslat i na svůj mobilní telefon. Výhodou je široký úhel záběru, ale i PIR čidlo, které oceníte i venku a dosáhne až do dvanáctimetrové vzdálenosti. Bezdrátová kamera se totiž nemusí omezovat jen na byt, ale je pravdou, že se uplatní téměř kdekoliv v okolí vašeho obydlí. Můžete ji umístit pod pergolu, ke vstupním dveřím chaty nebo kamkoliv jinam. Stačí najít místo, které chcete mít pod plnou kontrolou!

Venku může být opravdu celoročně

Na podzim, ale i v zimě, mrazy kameře vadit také nebudou. Jinými slovy, venkovní pobyt tohoto zařízení nemusíte plánovat s ohledem na aktuální roční období. Provozní teplota může být velmi nízká i relativně vysoká, zařízení je připraveno i na větší výkyvy, které zvládne bez větších potíží. Pokud vás tato problematika zajímá, potom zavítejte na cel-tec.cz, kde se dozvíte další podrobnosti a možná budete osloveni i některým z připravených modelů. 

5/5 - (2 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..