Chytry Dum

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Co všechno může umět chytrý dům?

Inteligentní dům je v dnešní době velmi skloňovaným pojmem. Dokážete si ale představit, co všechno vlastně takový dům může umět? Možností je samozřejmě celá řada. Pojďme se ale podívat, co umí chytrý dům od firmy Funkční domy.

Společnost Funkční domy z vašeho domu udělá chytrý dům po všech stránkách. Můžete si vybrat jen některé oblasti, nebo modernizovat všechno. Většina systémů se dá integrovat i do již postaveného domu, pokud jste se rozhodli, že chcete modernizovat své stávající bydlení.

Velmi praktické je ovládání topení na dálku

Při dnešních cenách energií je klíčové topit chytře a efektivně. Proč nechat topení běžet, když nejste doma? Je to zbytečné. Na druhou stranu zase nechcete přijít do vymrzlého domu. Řešením je vytápění s možností ovládání na dálku. Topení si tedy zapnete ve chvíli, kdy vyrážíte z práce domů.

Systém vytápění/klimatizace je možné propojit třeba i s nastavením žaluzií. Když budete chtít ochladit ložnici, automaticky se vám zatáhnou žaluzie, aby dovnitř tolik nepálilo slunce. V aplikaci můžete teplotu nejen nastavovat, ale také sledovat, prohlížet si statistiky a být upozorňováni na neobvyklé situace.

Jednoduche Ovladani Topeni A Klimatizace
Zdroj: funkcnidomy.cz

Osvětlení přizpůsobené vašim potřebám

Chytré osvětlení vám nabídne tlumené podsvícení v noci a ráno vás probudí pozvolným zvyšováním svítivosti. Ve stejnou chvíli se samozřejmě začnou rolovat žaluzie, aby bylo vše komfortní. Když odjedete na dovolenou, osvětlení dokáže simulovat vaši přítomnost. Samozřejmostí je možnost ovládat osvětlení z mobilní aplikace.

Osvetleni Loxone Chytra Aplikace
Zdroj: funkcnidomy.cz

Zapomeňte na klíče

Chytrý dům po vás nebude vyžadovat odemykání klíčem. Odemknete otiskem prstu či prostřednictvím mobilu. Odjeli jste na dovolenou a sousedka vám chodí zalévat kytky? Nastavíte jí přístupový profil, který ji pustí jen do příslušných místností. Nejste si jistí, zda jste zamknuli? Dům to může dělat automaticky při vašem odchodu, zvládne i zavřít okna. Běžný je taktéž zvonek s kamerou a mikrofonem, abyste nemuseli vstávat z gauče pokaždé, když někdo zazvoní.

A je toho mnohem více. Pravděpodobně si ani nedokážete představit, co všechno dnešní chytré domy umí. Spojte se s Funkční domy a nechte si poradit, co by zpříjemnilo život vám.

Přidat hodnocení


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..