Evap 2

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Máte problémy se znečištěným vzduchem? Rekuperace je elegantním řešením

Pravděpodobně každý z vás si moc dobře uvědomuje, jak extrémně špinavým prostředím jsou naše města. Mnoho lidí se však mylně domnívá, že za zavřenými okny uniknou veškerým zplodinám, prachu, bakteriím, alergenům a dalším negativním látkám. Opak je pravdou, jelikož právě naše domácnosti fungují jako základna pro všechny zmíněné nečistoty. Jak si dopřát zdravější plíce?

Renovent Sky Leidse Schans Unit Brink Climate Systems
Zdroj: storc.cz

Větrání je k ničemu

Chcete-li si pomoci pravidelným větráním, pouze se dostáváte do začarovaného kruhu, z něhož není úniku. Zavřená okna zase nejsou možností z toho důvodu, že by se ve vašich interiérech shromažďovalo příliš oxidu uhličitého. Co si tedy počít?

Přesně z těchto důvodů přichází na scénu moderní rekuperační jednotky, jejichž služby jsou neocenitelným pomocníkem na cestě k pevnějšímu zdraví. Jejich účelem je vstřebávání vzduchu z venkovních prostor a jeho následná filtrace do nezávadné podoby. Dalším benefitem je i funkce chlazení a vytápění, tudíž si pohodlně zvládnete přizpůsobit teplotu interiéru na základě vašich požadavků.

Aerfoam Renovent
Zdroj: storc.cz

Práce pro odborníky

Vše funguje na bázi již zmíněné jednotky a šikovně rozvedeného potrubí. Nemusíte se však bát žádných bouracích prací a dalších invazivních procesů, jelikož se nejedná o nic příliš složitého. Přesto je nutné vsadit na ověřené a zkušené profesionály, kteří přesně identifikují specifické podmínky vaší domácnosti.

Na našem trhu patří mezi nejvyhledávanější experty především známá společnost ŠTORC, jež se ve svém odvětví pohybuje již od roku 1992. Za tu dobu si stihla vysloužit mnoho pozitivních recenzí od předchozích i současných klientů, stejně jako velmi zvučné jméno. Zajímá-li vás tedy rekuperace, podívejte se na její internetové stránky, přečtěte si informace a rozhodněte se sami, jestli je to ta správná cesta pro vás.

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..