Stehovani 1

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Jak na stěhování hladce, rychle a bez starostí?

Stěhování svépomocí je vždy neodmyslitelně spjato se značnou stresovou zátěží, která dopadá na všechny zúčastněné. Ač se to na první pohled zdá jednoduché – zabalit věci, převézt a vybalit, ve výsledku se jedná o velmi náročnou logistickou operaci, která vyžaduje nemalé fyzické a psychické úsilí.

Proč se zbytečně namáhat?

Najmout si stěhovací služby se jednoznačně vyplatí, neboť s jejich pomocí ušetříte čas, energii a hlavně nervy. Vy si totiž zabalíte pouze své osobní věci, zbytek necháte na profesionálech. Díky tomu nebude stěhování noční můrou, ale příjemnou záležitostí, kde poběží všechno jako na drátkách. Profesionální stěhování je sestaveno z přesného sledu činností, a tak nedojde k žádným zbytečným prostojům.

Stehovani 2
Zdroj: podrazil.cz

Jaký je postup?

Nejprve se provede prohlídka objektu, na základě čehož je vypracována cenová nabídka a časový harmonogram. Poté následuje dodání vhodného obalového materiálu, jímž jsou lepenkové krabice, plastové pytle, šatní boxy atd. Rovněž se můžete spolehnout na osobní přístup ke stěhovaným předmětům, s nimiž bude nakládáno s veškerou pečlivostí. Odpadnou vám též starosti s organizací stěhování, balením věcí, demontáží a montáží nábytku, vybalováním. Stěhujete-li se do zahraničí, stěhovací firma Podrazil zajistí veškeré potřebné formality včetně celních dokumentů.

Stehovani 3
Zdroj: podrazil.cz

Široké portfolio služeb

Profesionální firma se kromě samotného stěhování věnuje také montáži a demontáži nábytku, pro něhož nabízí i možnost uskladnění. Disponuje totiž skladovací plochou o více jak 4 000 m2. Uskladnit lze též strojní technologie a další vybavení. Samozřejmostí je sjednání pojištění uskladněných předmětů. Stěhovací firma je připravena na přepravu atypických a nestandardních zakázek včetně těžkých břemen. Zajistí jeřábovou techniku či vozidlo vybavené kotvením na ložné ploše.

Přidat hodnocení


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..