Garaz

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Jak si správně vybavit garáž, abyste tam měli dost místa?

Máte štěstí na garáž na zahradě, anebo si pronajímáte garáž poblíž svého domova? V každém případě si ji musíte správně vybavit, abyste ji mohli naplno využít. Velmi důležitá je organizace, protože jinak se vám tam bude špatně parkovat i pracovat. Poradíme vám, jak si zařídit garáž tak, aby byla prostorná a velmi praktická.

Moderní garáž vyžaduje správné vybavení

Garáž v dnešní době rozhodně neslouží jen na parkování auta nebo motorky. Jedná se o multifunkční prostor, který mnoho lidí používá jako dílnu nebo sklad. Vybavení garáže si proto musíte přizpůsobit podle toho, jak budete tento prostor využívat. Někdo bude potřebovat lis na textil. Jiní lidé zase ocení úložný prostor nebo místo na kutilské projekty.

Úklid je vždy prvním krokem při zařizování

Předtím, než začnete se zařizováním, musíte garáž důkladně uklidit. Mycí stroje vám pomohou nejen se samotným prostorem, ale následně také s mytím vozu. Potom se rozhodněte, jak budete prostor využívat a co budete potřebovat. Podle toho si vytvořte systém skladování. A jednou za rok nezapomeňte vše přehodnotit a odstranit všechny věci, které doopravdy nepoužíváte.

Jaké zóny potřebujete mít v garáži?

Police, ponk, úložné systémy, přístroje a vybavení. Všechno musíte někam umístit. Předem byste si měli rozvrhnout, jaká část garáže bude na skladování, práci nebo parkování. Podle toho můžete nakoupit stůl, police nebo bedny na skladování menších věcí. Obecně by měla mít garáž 3 části:

  • provozní (na auto nebo motorku),
  • skladovací,
  • pracovní (ponk).

Vybavení, které nesmí chybět

Nezáleží na tom, jak budete prostor využívat. Některé věci by tam rozhodně neměly chybět. Jedná se hlavně o úložný systém (regály, police, skříně, pojízdné skříňky), pracovní stůl, základní sada nářadí, aku nářadí, svítilna a případně malé topidlo na chladné dny. Další vybavení bude záviset na tom, k čemu budete svou garáž používat nejvíce.

5/5 - (2 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..