Vánoční dárek pro muže

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.6 tipů na vánoční dárky pro něj

Nevíte, čím letos k Vánocům potěšit svého partnera, manžela, syna, tatínka, dědečka, bratra, tchána, nejlepšího kamaráda, nebo kolegu z práce? Máme pro vás hned několik tipů na vánoční dárky pro něj! Pro bezpečnější a pohodlnější cestování autem mu můžete pořídit kameru do auta s mnoha šikovnými funkcemi. Ať už rád sportuje nebo miluje nejmodernější technologie, jistě ocení chytré hodinky, které v současnosti patří k těm nejlepším. Je rád trendy? Pak určitě musí vyzkoušet elektrokoloběžku! A abyste mu usnadnili péči o obličej i tělo, obdarujte ho úžasným a multifunkčním holicím strojkem prvotřídní kvality. Pro poslech hudby či vyřizování telefonních hovorů může využít bezdrátová sluchátka, která umí odstranit šum z okolí a jejichž používání je neskutečně pohodlné! Najdete mezi těmito produkty i nějaké prima dárky pro něj?

Obsah článku

TOP 6 vánočních dárků pro něj (seznam produktů)

ProduktNázev produktu
Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021
Holici Strojek Na Oblicej A Telo Philips One Blade Face Body Qp2630 30 SmallHolicí strojek Philips One Blade Face + Body QP2630/30
Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34
Kamera Do Auta Eltrinex Ls500 Gps SmallKamera do auta Eltrinex LS500 GPS
Elektrokoloběžka Sencor Scooter OneElektrokoloběžka Sencor Scooter One
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021
Zdroj: MALL.cz

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021 se mohou pyšnit využitím nejnovějších technologií pro dokonalou kvalitu přenášeného zvuku. Kodeky AAC a SBC, technologie MaxxBass a osmi milimetrové měniče – ti všichni zajišťují perfektní zvuk při poslechu hudby i při telefonování. Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021 mají navíc zabudovaný mikrofon tlumící šum z okolí. Zvuk je přenášen s pomocí technologie Bluetooth 5.1, která zaručuje stabilitu signálu bez nežádoucích výpadků zvuku. Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021 se ovládají velmi jednoduše pomocí tlačítek Smart Buttons, s jejichž pomocí lze nastavovat přehrávání i hlasitost. Mají krytí IP54, které zaručuje dostatečnou ochranu proti vodě i prachu. Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021 jsou chráněna také praktickým pouzdrem, které slouží i k jejich nabíjení. Na jedno nabití vydrží sluchátka až 9,5 hodin, použití pouzdra jejich výdrž může prodloužit až na 35 hodin. Pouzdro se nabíjí prostřednictvím kabelu USB-C a po vyjmutí se sluchátka automaticky spárují.

Technické parametry produktu Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021

VlastnostSpecifikace

Typ sluchátek

špunty do uší

Typ přenosové technologie

Bluetooth 5.1

Technologie zvuku

MaxxBass

Kmitočet

20 – 20 000 Hz

Velikost měniče

8 mm

Kodeky

AAC, SBC

Odolnost

IP54

Výdrž

9,5 hod (35 hod)

Konektor

USB-C

Hmotnost

20 g

Barva

bílá, černá

Klady produktu Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021

Klady (+)

+ praktické pouzdro pro nabíjení a ochranu sluchátek

+ využití nejmodernějších technologií přenosu zvuku

+ mikrofon umí redukovat šum z okolí

+ pohodlná a snadná obsluha s pomocí Smart Buttons

+ krytí IP54 pro vysokou odolnost proti prachu i vodě

Obchody, kde koupíte produkt Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021


Holicí strojek Philips One Blade Face + Body QP2630/30

holicí strojek na tělo a obličej Philips One Blade Face Body Qp2630 30
Zdroj: Alza.cz

Holicí strojek na obličej a tělo Philips One Blade Face + Body QP2630/30 využijete k oholení a zastřižení rovnou ve čtyřech délkách: 1 mm, 2 mm, 3 mm a 5 mm. Díky oboustrannému břitu vytvarujete dokonalé linie s ostrými konturami přesně podle svých představ. Holicí strojek na obličej a tělo Philips One Blade Face + Body QP2630/30 je vybavený revoluční technologií pro úpravu tváře. Systém dvojí ochrany, zaoblené špičky a klouzavý potah zaručují pohodlnost holení. Holicí strojek na obličej a tělo Philips One Blade Face + Body QP2630/30 neholí příliš nakrátko, a je tak mnohem šetrnější k pokožce. Lze jej používat po i proti směru růstu chloupků a jelikož je vodotěsný, umožňuje i mokré holení. Díky ochrannému nástavci nehrozí pořezání ani v těch nejcitlivějších oblastech. Břity vydrží až 4 měsíce, jejich výměna je velmi snadná. Philips One Blade Face + Body QP2630/30 vydrží na jedno nabití až 60 minut.

Technické parametry produktu Holicí strojek Philips One Blade Face + Body QP2630/30

VlastnostSpecifikace

Napájení

akumulátor

Doba nabíjení

4 hod

Výdrž baterie

60 min

Klady produktu Holicí strojek Philips One Blade Face + Body QP2630/30

Klady (+)

+ strojek je vodotěsný a lze jej používat i přímo ve sprše

+ díky moderním technologiím bezchybně upravíte tvář i tělo

+ ochranu proti pořezání poskytují speciální ochranné nástavce

+ strojek lze používat obousměrně, což zaručuje preciznější oholení

+ 4 zastřihovací nástavce nabízí široké možnosti úpravy chloupků

Obchody, kde koupíte produkt Holicí strojek Philips One Blade Face + Body QP2630/30

TIP: Podle jakých kritérií vybrat ten nejlepší epilátor? Nebo je lepší depilátor? To vše se dozvíte v článku Epilátor vás zbaví otravných chloupků snadno a rychle!


Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34

Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34
Zdroj: Alza.cz

Krvavý nebo středně propečený? S grilem Tefal Optigrill+ GC712D34 se z každého muže stane vyhlášený šéfkuchař! Tento chytrý gril je vybaven indikátorem propečení Automatic Sensor Cooking, který pomocí barevné kontrolky podává informace o průběhu grilování. Ukončení každé fáze navíc indikuje také zvukovým signálem. K dispozici je 6 programů pro různé druhy masa, včetně drůbeže, ryb, klobás nebo steaků a zvládne také přípravu mraženého jídla. Gril je navíc schopen spočítat tloušťku masa a automaticky nastavit teplotu a délku grilování. Gril Tefal Optigrill+ GC712D34 je vybaven deskami s nepřilnavým povrchem z litého hliníku jsou vyklopeny v 7° úhlu, který zajišťuje dokonalý odtok šťávy na objemný tác. Desky i tác je možné mýt v myčce nádobí. Uvidíte, že toto posilovací kolečko bude patřit mezi oblíbené vánoční dárky pro něj, ke kterým se bude stále a rád vracet!

Technické parametry produktu Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34

VlastnostSpecifikace

Typ

elektrický

Příkon

2000 W

Velikost grilovací plochy

600 cm2

Materiál roštu

hliník

Rozměry (v, š, h)

17,5 x 36,5 x 36,5 cm

Hmotnost

4,65 kg

Klady produktu Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34

+ 6 programů grilování

+ automatické nastavení teploty a délky grilování

+ indikátor propečení

+ výklopné desky a objemný tác na šťávu

+ snadná údržba

Obchody, kde koupíte produkt Elektrický gril Tefal Optigrill+ GC712D34

TIP: Jaké druhy grilů a existují a čím se liší? Co pořídit, pokud chcete grilovat venku, a co je lepší na grilování doma? To vše a mnohem více se dozvíte v článku Poradíme vám, čím se řídit při výběru grilu.


Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS

Kamera Do Auta Eltrinex Ls500 Gps
Zdroj: MALL.cz

Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS má všestranné využití. Samozřejmostí je pořizování záznamu z jízdy, a to ve vynikající 2K kvalitě. Při jízdě v noci či za zhoršených světelných podmínek a také při průjezdu tunelem se kamera do auta Eltrinex LS500 GPS automaticky přepne do nočního režimu. Záznam se ukládá na dodatečnou SD kartu ve smyčce, takže při zaplnění se nejstarší data přemažou těmi nejnovějšími a vám odpadá nutnost promazávání. Díky režimu detekce pohybu navíc kamera rozpozná delší dobu zastavení a během něj záznam nepořizuje, čímž na kartě šetří místo. Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS disponuje také detekcí jízdních pruhů a při vybočení vás upozorní zvukovým signálem. GPS senzor vás navíc informuje o aktuální rychlosti a případných policejních kontrolách – to vše v češtině. Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS má napájení zabudované přímo v držáku, ve kterém kamera sedí pomocí magnetického nástavce.

Technické parametry produktu Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS

VlastnostSpecifikace

Velikost displeje

2, 7 "

Rozlišení videa

2560 × 1080

Pozorovací úhel

170 °

Typ snímače

CMOS

Podporované paměťové karty

micro SD

Klady produktu Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS

Klady (+)

+ detekce jízdních pruhů vás ochrání v případě mikrospánku

+ ukládání záznamů ve smyčce odstraní nutnost promazávání dat

+ díky nočnímu režimu je záznam dokonale viditelný i v noci

+ nabízí aktuální informace o jízdě a policejních kontrolách

+ nabíjení přímo z držáku, z kterého lze kameru snadno vyjmout

Obchody, kde koupíte produkt Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS


Elektrokoloběžka Sencor Scooter One

Elektrokoloběžka Sencor Scooter One je vybavená výkonným motorem s příkonem 350 W, díky kterému si můžete vychutnat rychlost až 25 km/h. Dobíjecí baterie s vysokou kapacitou 7,5 Ah zaručuje maximální dojezd až 25 km. Záleží také na tom, jaký režim budete při jízdě využívat. Na výběr je ze dvou: standart a sport. Elektrokoloběžka Sencor Scooter One disponuje rovněž tempomatem, který pomáhá udržet při jízdě konstantní rychlost, LED osvětlením a červeným zadním výstražným osvětlením. Obsluha elektrokoloběžky je velmi jednoduchá. Všechny potřebné informace o jízdě či stavu koloběžky vidíte na přehledném displeji. Elektrokoloběžka Sencor Scooter One má 8,5″ perforované pneumatiky s dobrými tlumícími vlastnostmi a duální brzdový systém (motor a kotoučové brzdy) zvyšuje bezpečnost jejího použití. K dispozici je také aplikace Sencor Scooter, s jejíž pomocí můžete elektrokoloběžku zamykat či sledovat zajímavé informace a statistiky. Dárky pro něj by měly být originální a k této elektrokoloběžce je možné dokoupit širokou řadu příslušenství.

Technické parametry produktu Elektrokoloběžka Sencor Scooter One

VlastnostSpecifikace

Výkon

350 W

Maximální rychlost

25 km/h

Typ baterie

Li-ion

Kapacita baterie

7,5 Ah

Průměr kol

8,5 " (215,9 mm)

Délka koloběžky

108 cm

Výška řídítek

110 cm

Materiál konstrukce

hliník

Nosnost

120 kg

Hmotnost

12,5 kg

Barva

černá

Klady produktu Elektrokoloběžka Sencor Scooter One

Klady (+)

+ přehledný LED displej s důležitými informacemi

+ aplikace Sencor Scooter nabízí další možnosti ovládání

+ přední LED osvětlení a zadní červené výstražné

+ rychlost až 25 km/h a dojezd až 25 km

+ 2 jízdní režimy: standart a sport

Obchody, kde koupíte produkt Elektrokoloběžka Sencor Scooter One

TIP: Dává přednost jinému sportu? Podívejte se na NEJ posilovací náčiní v našem článku Domácí posilovna snadno a rychle! Co v ní rozhodně nesmí chybět?


Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4
Zdroj: Okay.cz

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 vyčnívají použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Konstrukce hodinek je z odolného hliníku, řemínek z fluoroelastomeru a ochranné sklíčko z kvalitního materiálu Gorilla Glass DX. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 jsou vybavené prvotřídním AMOLED displejem a světelným senzorem, který automaticky upraví jas hodinek a přizpůsobí ho aktuálním světelným podmínkám. Z funkcí využijete ve volném čase i práci budík, kalendář, kalkulačku, baterku či stopky. Praktické je také oznámení příchozího hovoru, SMS či zprávy z aplikace. Hovory lze vyřídit přímo na hodinkách, na zprávy je možné reagovat pomocí přednastavených odpovědí. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 umožňují také poslech uložené hudby či sledování videí. Během fyzické aktivity můžete sledovat informace o počtu kroků, spálených kaloriích, době cvičení, rychlosti i tempu a využít třeba GPS, záznam trasy, automatickou detekci cvičení a mnoho dalších funkcí. Díky široké nabídce motivů budou tyto hodinky patřit mezi opravdu jedinečné dárky pro něj.

Technické parametry produktu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4

VlastnostSpecifikace

Kapacita úložiště

16 GB

Typ displeje

OLED

Úhlopříčka displeje

1,2 "

Vodotěsnost

5 ATM (50 m)

Stupeň krytí

IP68

Výdrž baterie

40 h

Materiál řemínku

fluoroelastomer

Materiál skla

Gorilla Glass DX

Materiál pouzdra

hliník

Velikost pouzdra

44 mm, 46 mm

Hmotnost

25,9 g

Barva

černá, stříbrná, zelená

Klady produktu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4

Klady (+)

+ nabídka i aplikace v češtině

+ lehké a přitom vysoce odolné

+ velký výběr funkcí i aplikací pro sport, volný čas i práci

+ monitorování různých tělesných funkcí pro lepší péči o zdraví

+ přijímání hovorů, odpovídání na zprávy, poslech hudby

Obchody, kde koupíte produkt Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4

5/5 - (6 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..