Nej kuchyňský robot

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Kuchyňský robot vám usnadní přípravu pokrmů

Pro někoho je vaření hračka, jiný se s ním trápí. Pokud patříte spíše do druhé skupiny a hledáte způsoby, jak si práci v kuchyni ulehčit, máme pro vás jedno řešení. Kuchyňský robot vám pomůže hned s několika způsoby přípravy pokrmů a ušetří vám tak drahocenný čas a energii. V článku se podíváme především na to, co všechno lze s kuchyňským robotem provádět a na jakých parametrech záleží. Na konci pak najdete recenze 5 nejlepších kuchyňských robotů.

Obsah článku

TOP 5 kuchyňských robotů (recenze na konci článku)

ProduktNázev produktu
Klarstein Bella RossaKlarstein Bella Rossa
Bosch Mum4880 SmallBosch MUM4880
Kuchynsky Robot Sencor Stm 6351gr SmallSencor STM 6351GR
Kuchynsky Robot Philco Phsm 9000 SmallPhilco PHSM 9000
ETA Gratussino Bravo II 0023 90070ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

Kdy sáhnout po kuchyňském robotu?

Tento kuchyňský spotřebič je šikovným pomocníkem při přípravě různorodých pokrmů. Je to multifunkční zařízení, které zvládne nejen mixovat, ale také míchat, šlehat, hníst, krájet, strouhat či sekat. Máte-li ho po ruce, vaření či pečení je snadnější a zábavnější. To, jaký typ zvolit, a zda vůbec kuchyňský robot doma užijete, závisí na několika věcech. Především na tom, na co všechno ho budete potřebovat, a jak často jej plánujete používat. Budete v něm připravovat větší množství surovin pro hodně strávníků? Máte dost místa na kuchyňské lince, případně víte, kam jej schovat? Pokud potřebujete přístroj pouze na šlehání nebo mixování, nemáte moc prostoru a víte, že přístroj budete využívat jen svátečně, možná by vám stačil tyčový mixér nebo ruční šlehač. Pojďme si teď blíže představit různé typy malých kuchyňských spotřebičů, které vám mohou usnadnit přípravu pokrmů. Snadněji se pak rozhodnete, který je pro vás ten pravý.

Tyčový mixér

 • lehký, skladný a snadno se udržuje
 • při používání je nutné držet po celou dobu zapnutý spínač
 • hodí se spíše pro kratší a méně náročné činnosti
 • kromě mixování může sloužit také ke šlehání, drcení nebo sekání
 • ideální pro přípravu koktejlů, omáček, zmrzlin nebo krémových polévek

Stolní mixér

 • větší, těžší a méně skladný
 • zvládne mixování, sekání, drcení i přípravu těst nebo smoothie koktejlů
 • vhodný pro zpracování většího množství surovin

Ruční šlehač

 • dobře skladný a jednoduše se udržuje
 • těžší než tyčový mixér
 • při používání se většinou drží v ruce, může být ale vybaven také mísou a držákem
 • slouží ke šlehání a hnětení, hodí se zejména k přípravě těst či polev
 • může být určen i k mixování, to však není tak účinné jako u tyčového mixéru

Smoothie maker

 • skladný, snadno se obsluhuje i udržuje
 • speciální typ mixéru určen především pro přípravu smoothie koktejlů
 • vhodný na mixování a sekání, zvládne i přípravu krémové polévky či dětské výživy
 • nádoba, ve které nápoj připravíte, je oddělitelná a přenosná

Kuchyňský robot

 • velký a těžký, nesnadno se skladuje i udržuje
 • zvládne mixování, šlehání, sekání, míchání, hnětení, drcení, strouhání, krájení, mletí a další
 • můžete s ním připravovat nápoje včetně smoothie a koktejlů
Příprava těsta s kuchyňským robotem

Jaký typ kuchyňského robota?

Pokud jste se rozhodli, že to, co potřebujete, je opravdu kuchyňský robot, budete se muset rozhodnout, jaký typ či s jakými funkcemi si pořídíte. Kuchyňské roboty rozdělujeme podle toho, zda jsou vybavené sklopným ramenem, či ne. U kuchyňského robota se sklopným ramenem jednoduše umístíte rameno nad mísu a zpracováváte suroviny. Na rameno se umisťují nástavce, které slouží k různým činnostem. Tento typ se snadno udržuje, je poměrně skladný a zpracujete v něm i větší množství surovin. Kuchyňský robot bez sklopného ramene má pohon umístěn ve spodní části nádoby a přímo do ní se pak umisťují nástavce. Ty však v nádobě zabírají místo a ta má proto o něco menší objem než jaký je u prvního typu. Také je nutné počítat s náročnější údržbou, především proto, že tento typ kuchyňského robota se musí rozložit a jednotlivé části umýt. I ke kuchyňskému robotu s pohonem zespodu dostanete samozřejmě mnoho druhů nástavců.

Odlišný způsob míchání

Kuchyňské roboty se mohou lišit také různým systémem míchání. První systém se nazývá středový a bývají jím vybaveny kuchyňské roboty bez sklopného ramene či starší modely se sklopným ramenem. Tento způsob spočívá v pohybu nástavců pouze kolem vlastní osy a dráha tohoto pohybu je stále stejná. Nástavce se nedostanou do všech částí nádoby, takže míchání a další činnosti nejsou tak dokonalé. Oproti tomu druhý systém, nazývaný planetární, provádí pohyb nestejnoměrný, nástavce se pohybují po nepravidelné dráze. Díky tomu se dostanou i na okraje nádoby či do jejího středu a suroviny jsou tak promíchány daleko lépe než u prvního typu.

Rozměr a hmotnost kuchyňského robota a objem mísy

Tyto tři parametry jsou pro výběr kuchyňského robota velmi důležité. Často jsou to ale právě ony, které výběr značně komplikují. Hlavními kritérii pro určení, jak velký a těžký robot a s jakou mísou pořídit, jsou to, zda jej budete mít umístěn pevně na kuchyňské lince, či jej bude schovávat, a pro jaký počet lidí v něm budete nejčastěji připravovat pokrmy. Těžký kuchyňský robot je ideální, pokud jej můžete trvale nechat na kuchyňské lince, jinak se vám s ním bude těžko manipulovat a z toho důvodu jej možná nebudete mít chuť používat tak často, jak byste rádi. Lehčí modely ale nemusí být tak výkonné a mohou být z horších materiálů. Objem mísy se pohybuje od 0,3 l až po 6,7 l. Uvádí se, že pro tříčlennou rodinu je dostačující mísa o objemu 3 l. Počítejte ale s tím, že ve větší míse bude obtížnější připravit např. opravdu malé množství těsta.

Ruční mixér

Jaký by měl mít kuchyňský robot příkon a výkon?

Čím je vyšší příkon, tím je vyšší také výkon motoru a tím lépe kuchyňský robot pracuje. Příkon se udává ve wattech (W) a nejnižší hodnota, na kterou v případě kuchyňského robota narazíte, je přibližně 500 W. Přístroje s příkonem okolo 1000 W toho však zvládnou mnohem více, nemají potíže s hnětením většího množství těsta nebo mletím masa. Záleží tedy opět především na tom, co od svého kuchyňského robota očekáváte. Výrobci kromě příkonu uvádějí často také množství mouky, případně těsta, které zvládne kuchyňský robot zpracovat. Pokud jej budete používat pro pečení větších moučníků a častěji, doporučujeme zvolit takový robot, který zvládne alespoň 1 kg mouky/těsta. Setkat se můžete také s informací, kolik dávek těst je přístroj schopný zpracovat bez pauzy. Případně, jak maximálně dlouho by měl být přístroj v činnosti. Tyto pokyny je třeba dodržovat, jinak hrozí přehřátí motoru a s ním spojené nepříjemné komplikace.

Materiály kuchyňských robotů

Kuchyňský robot, jeho části i nástavce bývají buď z plastu, kovu či nerezu, případně z kombinace kovu a plastu. Kov (stejně jako nerez) je odolnější materiál a čím více kovových částí bude váš robot mít, tím kvalitnější bude – ale také dražší. Jen opravdu levné modely lze však označit za výrazně nekvalitní. Ačkoliv je plast méně odolný než kov, také toho dost vydrží. Má ale ještě tu nevýhodu, že se o něco hůře udržuje. Kovové části často postačí jen otřít vlhkým hadříkem a někdy je dokonce možné je mýt v myčce nádobí. Mísy mohou být také z nerezu nebo ze skla. Tyto materiály jsou skvělé, protože nepohlcují pachy a každý pokrm v nich připravený si tak udrží svou vůni i chuť. I nerez a sklo se snadno udržují a v případě skleněných mís rozhodně nemusíte mít starost o jejich odolnost.

Ovládání a údržba

Připojení nástavců bývá většinou poměrně jednoduchou záležitostí stejně jako samotné ovládání kuchyňského robota. Jediné, co ovládáte, je rychlost či výkon otáček. To můžete provádět buď prostřednictvím ovládacího knoflíku, nebo mechanicky pomocí páčky. Kuchyňský robot by měl disponovat minimálně třemi až čtyřmi rychlostními stupni. Každá surovina a způsob jejího zpracování totiž vyžaduje rozdílný výkon. Na trhu narazíte také na přístroje disponující až osmi rychlostmi. Kvalitnější a dražší modely jsou navíc schopné samy zvážit množství suroviny a rozpoznat její typ a tomu upravit výkon i rychlost otáček. Pulzní spínač zase na krátkou chvílí zvýší výkon na maximum, což se hodí při sekání či drcení. Plynulá regulace rychlosti je ale jemnější vůči motoru a prodlužuje jeho životnost. Pro co nejsnadnější údržbu vybírejte kuchyňský robot jednoduchý bez zbytečných ozdob a také z materiálů, které se snadno čistí (ideálně i v myčce nádobí, pokud ji máte). Kuchyňský robot čistěte pravidelně po každém použití.

Příprava šlehačky pomocí kuchyňského robota

Další důležité parametry kuchyňského robota

Při výběru kuchyňského robota se zaměřte také na délku napájecího kabelu. Ta totiž výrazně ovlivní to, kam budete moci přístroj umístit. Místo si vyberte předem, zjistěte si, jak moc je vzdálené od elektrické zásuvky, a podle toho vybírejte přístroj. Jinak se vám může stát, že si ho doma prostě nezapojíte. Dobrá není ani příliš dlouhá přívodní šňůra, bude se vám zbytečně plést na lince a bude více ke škodě než k užitku. Může se to zdát jako maličkost, ale v tomto případě se opravdu vyplatí držet se hesla „dvakrát měř a jednou řež‟. U kuchyňských robotů je dále nutné počítat s tím, že mohou být hlučnější, zejména při vyšších otáčkách nebo při některých činnostech. Podívejte se tedy, jakou hlučnost výrobce u přístroje uvádí, a vyberte si takovou, o které víte, že vám ani nikomu dalšímu v domácnosti nebude nijak výrazně vadit. A nezapomeňte ani na bezpečnost kuchyňského robota!

Bezpečnostní prvky

Kuchyňský robot by měl vždy být vybavený dětskou pojistkou, která je vzhledem k přítomnosti nožů a dalších ostrých a nebezpečných nástavců opravdu důležitá. Dětská pojistka zabrání nechtěnému zapnutí přístroje. Kuchyňské roboty bývají také vybaveny bezpečnostní pojistkou, která jim nedovolí se zapnout v případě nesprávného přichycení nástavců. Neméně důležitá je pojistka proti přehřátí motoru. Ta zabraňuje jeho přetížení a v případě, že dojde k přehřátí, přístroj okamžitě vypne. I v případě, že máte kuchyňský robot vybavený touto pojistkou, však raději dodržujte všechny bezpečnostní pokyny užívání. Pokud vám přijde přístroj horký, nebo se sám vypnul, raději s další prací chvíli počkejte. Bezpečnost přístroje zvýší také protiskluzové nožičky, díky kterým robot dokonale přilne ke kuchyňské lince. Během některých činností může totiž přístroj výrazně vibrovat a pohybovat se. Protiskluzové nožičky zabrání jeho pádu a ochrání kuchyňskou linku před poškrábáním. Pokud bude stát pevně na svém místě, bude méně hlučný a bude se vám s ním lépe pracovat.

Základní příslušenství a doplňky navíc

Mezi standardní vybavení kuchyňského robota se řadí mísa a nástavce, nejčastěji určené k mixování, drcení, sekání, míchání, šlehání a hnětení. Dokoupit si však můžete i další nástavce, například pro mletí masa, strouhání nebo krájení surovin, výrobu zmrzliny, hranolků nebo těstovin, odšťavňování a mnoho dalšího. Podívejte se také, zda máte možnost dokoupit si i další mísy. Vždy si pořizujte nádoby i nástavce určené pro váš model, jinak by nemusely fungovat, případně by mohly dokonce přístroj poškodit. Nadstandardním, ale velmi užitečným doplňkem, je držák na nástavce a příslušenství, díky kterému budete mít vše na jednom místě a snadno a rychle po ruce. A některé modely kuchyňských robotů mohou být vybaveny také displejem, pomocí kterého si nejen nastavíte požadovaný čas zpracování, výkon či rychlost, ale především budete mít o průběhu tohoto zpracování jasný přehled. U dražších modelů si můžete navolit také teplotu, protože jsou schopné tepelné úpravy potravin přímo v míse.

Vaření s kuchyňským robotem

Co všechno vám kuchyňský robot umožní?

Pojďme se teď podrobněji podívat na ty nejběžnější funkce a způsoby zpracování, které vám váš kuchyňský robot nabízí, k čemu se dají nejlépe využít a na co si dát případně pozor.

Mixování

Mixér využijete zejména při přípravě omáček nebo krémových polévek, hodí se ale také k přípravě koktejlů nebo domácí zmrzliny. Používají se k tomu speciální nože, které mohou být pevnou součástí kuchyňského robota a být napevno usazeny v nádobě, nebo je možné je vyjmout. Druhá možnost je lepší z ohledu na údržbu. Pokud budete mixér používat na přípravu horkých pokrmů, ujistěte se, že je vyšším teplotám uzpůsobena také mísa.

Šlehání, míchání

Metly na šlehání a míchání tvoří základní výbavu kuchyňských robotů. Využijete je nejčastěji při přípravě řidších těst, krému, smetany či k ušlehání sněhu a při pečení jsou proto nezbytností.

Hnětení

Hnětací metly jsou skvělé pro zpracovávání těsta. Právě u hnětení nejvíce záleží na způsobu pohybu metel (viz výše). Při planetárním pohybu se jednotlivé suroviny smíchají lépe než při středovém míchání.

Sekání, drcení

Pomocí nožů můžete kuchyňský robot využít také pro drcení a sekání. Raději si ale dopředu zjistěte, pro jaké suroviny jsou nože uzpůsobeny. Některé kuchyňské roboty zvládnou posekat i led, jiné na to nejsou dostatečně silné a odolné. U lepších modelů si můžete zvolit, jak hrubé nebo tvarované budou výsledné suroviny.

Mletí

Dražší kuchyňské roboty můžete využít také pro mletí masa, máku, koření, bylinek či dokonce kávy. Slouží k tomu nástavec v podobě mlýnku na maso a pro dostatečné mletí by měl kuchyňský robot disponovat výkonem alespoň 1 200 W.

Strouhání

Užitečné mohou být také nástavce na strouhání. Většinou jsou k dispozici nástavce pro jemné i hrubé strouhání a můžete pomocí nich nastrouhat sýr, zeleninu, brambory i ovoce. Pohlídat byste si při strouhání měli především objem nádoby.

Odšťavňování a lisování

Při přípravě zdravých ovocných či zeleninových šťáv se neobejdete bez nástavce na lisování či odšťavňování. Je však nutné počítat s tím, že odšťavňování či lisování v kuchyňském robotu nebude nikdy tak dokonalé jako v přístrojích přímo pro tyto činnosti určených.


TOP 5 kuchyňských robotů

Podívejte se společně s námi na těchto 5 krásných a šikovných kuchyňských robotů, s nimiž bude příprava jakýchkoliv pokrmů jednoduchá a zábavná. Jsou vybaveny různými funkcemi, doplňky a příslušenstvím a věříme, že si mezi nimi vyberete takový, který vám bude dobře a dlouho sloužit.

Klarstein Bella Rossa

Kuchyňský robot Klarstein Bella Rossa je skvělý především díky snadné manipulaci a také své různorodosti. Rychle upínací systém vám umožní během několika krátkých vteřin a jednoduchými pohyby zapojit požadovaný nástavec. Tento kuchyňský robot zvládne mixování, šlehání, hnětení, míchání či promíchávání, to vše v 6 výkonnostních úrovní. Mísa je vyrobena z ušlechtilé oceli, která je vysoce odolná a snadno se udržuje. Ačkoliv má objem přes 5 litrů, zvládnete v ní zpracovat i těsto o objemu 2 litrů. Kuchyňský robot Klarstein Bella Rossa má originální design a je nabízen v několika barevných provedeních, takže jej dokonale sladíte se svou kuchyní.

Technické parametry produktu Klarstein Bella Rossa

VlastnostSpecifikace

Příkon

1200 W

Počet rychlostí

6

Objem nádoby

5,2 l

Materiál nádoby

nerez

Systém míchání

planetární

Rozměry (v, š, h)

36 × 39 × 23 cm

Hmotnost

8 kg

Barva

bílá, černá, červená, krémová, oranžová, stříbrná

Klady a zápory produktu Klarstein Bella Rossa

Klady (+)Zápory (-)

+ plynulá regulace rychlosti

– vyšší hlučnost

+ 5litrová mísa z nerezu

– bez displeje

+ hezký design

 

+ bezpečnostní vypínač

Obchody, kde koupíte produkt Klarstein Bella Rossa


Bosch MUM4880

Bosch Mum4880
Zdroj: Alza.cz

Kuchyňský robot Bosch MUM4880 je vybaven dynamickou planetovou převodovku, která zajistí dokonalé promíchání všech přísad od středu až ke krajům. Mísa s objemem 3,9 litrů nabízí dostatečný prostor pro zpracování až 2 kg těsta. Robot zvládne mixování, šlehání, hnětení i strouhání. K dispozici je široké spektrum příslušenství, včetně mlýnku na maso, nástavce na výrobu těstovin, odšťavňovač nebo výrobník zmrzliny. Kuchyňský robot Bosch MUM4880 je vybaven bezpečnostními kryty pro nepoužívané pohony, bezpečnostním mechanismem pro míchací mísu, bezpečnostní západkou na víčku příslušenství, ochranou proti přetížení a dalšími bezpečnostními prvky.

Technické parametry produktu Bosch MUM4880

VlastnostSpecifikace

Příkon

600 W

Počet rychlostí

4

Objem nádoby

3,9 l

Materiál nádoby

nerez, plast

Systém míchání

planetární

Délka přívodního kabelu

1,2 m

Rozměry (v, š, h)

26,5 × 26,5 × 30,5 cm

Hmotnost

6,5 kg

Barva

bílá, nerez

Klady a zápory produktu Bosch MUM4880

Klady (+)Zápory (-)

+ přísavné nožičky

– neplynulá regulace rychlosti

+ přihrádka na kabel

– bez displeje

+ pulsní spínač

– za nerezovou mísu nutno připlatit

+ ochrana proti přehřátí

– plastové, méně odolné díly

+ držák na příslušenství

Obchody, kde koupíte produkt Bosch MUM4880


Sencor STM 6351GR

Kuchynsky Robot Sencor Stm 6351gr
Zdroj: Penzo.cz

Kuchyňský robot Sencor STM 6351GR pořídíte s bohatým příslušenstvím včetně míchací metly, hnětacího háku, šlehací bolónové metly, mlýnku na maso, speciální metly Flexi na jemné těsto, nástavce na přípravu klobás a tvořítka na cukroví. Součástí robota je také skleněný mixér o objemu 1,5 litru a 4,5litrová mísa s měrnou stupnicí a transparentním víkem s otvorem. V míse připravíte až 2,7 kg těsta. Kuchyňský robot Sencor STM 6351GR provádí planetární míchání a díky tomu jsou suroviny perfektně promíchané a zpracované. Jeho tělo i převody jsou kovové, což zvyšuje jeho odolnost a usnadňuje jeho údržbu. Odnímatelnou mísu a příslušenství je možné mýt v myčce nádobí. Mixovací nádoba je navíc osvětlena LED diodami.

Technické parametry produktu Sencor STM 6351GR

VlastnostSpecifikace

Příkon

1000 W

Počet rychlostí

8

Hlučnost 

85 dB

Objem nádoby

4,5 l

Systém míchání

planetární

Rozměry (v, š, h)

32,3 × 24,5 × 35 cm

Hmotnost

9,6 kg

Barva

zelená

Klady a zápory produktu Sencor STM 6351GR

Klady (+)Zápory (-)

+ pulsní spínač

– bez displeje

+ LED osvětlení nádoby

– bez odšťavňovače a lisu na citrusy

+ skleněný mixér

– bez struhadla

– objemnější

Obchody, kde koupíte produkt Sencor STM 6351GR


Philco PHSM 9000

Kuchynsky Robot Philco Phsm 9000
Zdroj: Mall.cz

Kuchyňský robot Philco PHSM 9000 je všestranný a také extrémně výkonný, zvládne šlehat, hníst, míchat, mixovat, strouhat, odšťavňovat a nebo mlít maso. Disponuje šesti rychlostmi a pulzním režimem. Kuchyňský robot Philco PHSM 9000 je vybavený nerezovou nádobou o objemu 5 litrů a k dispozici je také skleněná nádoba o objemu 1,5 litrů na mixér. Struhadlo má tři různé nástavce a součástí balení je také lis na odšťavňování ovoce, nástavec na plnění klobás či tvořítka na cukroví. Kuchyňský robot Philco PHSM 9000 s celokovovou konstrukcí (včetně převodů) je vysoce odolný a dlouho vydrží. Díky planetárnímu systému míchání nabízí dokonalé promísení ingrediencí. K robotu je dodáván také kovový hnětací hák a šlehací i plochá metla s nepřilnavou úpravou. Bezpečnost používání přístroje zajišťuje plastový kryt na nádobu, který také brání nechtěným stříkancům. V krytu je praktický otvor, skrze který lze přidávat další suroviny.

​Technické parametry produktu Philco PHSM 9000

VlastnostSpecifikace

Příkon

1200 W

Počet rychlostí

6

Objem nádoby

5 l

Systém míchání

planetární

Délka přívodního kabelu

0,9 m

Rozměry (v, š, h)

33 × 36 × 18 cm

Hmotnost

7,25 kg

Barva

bílá, kov

​Klady a zápory produktu Philco PHSM 9000

Klady (+)Zápory (-)

+ celokovové provedení

– bez displeje

+ struhadlo

– nedostatečné promíchání surovin u dna

+ pulsní spínač

– neplynulá regulace rychlosti

+ mlýnek na maso

+ odšťavňovač

​Obchody, kde koupíte produkt Philco PHSM 9000


ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

ETA Gratussino Bravo II 0023 90070
Zdroj: MALL.cz

Kuchyňský robot ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 s planetárním systémem míchání, plynulou regulací rychlosti a spoustou nástavců. Díky nim můžete robot používat na šlehání, hnětení, míchání, strouhání, mletí masa, plnění uzenin, přípravou smoothie koktejlů, polévek či dokonce zmrzlin. Kuchyňský robot ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 se snadno obsluhuje, jednotlivé nástavce se dají jednoduše vyjmout a nasadit a celkové ovládání je velmi intuitivní. Také údržba robota je jednoduchá a většinu příslušenství lze mýt v myčce na nádobí. Díky bezpečnostnímu systému máte jistotu, že se robot nespustí, pokud je výkyvné rameno v odklopené poloze. Kuchyňský robot ETA Gratussino Bravo II 0023 90070 disponuje také termální pojistkou proti přehřátí, které je navíc ohlášeno světelnou signalizací. Stabilita robota je zajištěna protiskluzovými nožkami a přívodní kabel lze navinout tak, aby vám nikde nepřekážel. Motor se stabilizátorem pomáhá udržet nastavené otáčky i při vyšším zatížení a kovová převodová kola prodlužují životnost přístroje. Součástí balení je 4,5litrová mísa z nerezu, skleněný mixér, hák na hnětení, metla na šlehání i míchání, mlýnek s nástavcem, struhadla, plastová násypka, pomůcka na napěchování surovin a nechybí ani průhledný kryt na mísu.

​Technické parametry produktu ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

VlastnostSpecifikace

Příkon

800 W

Hlučnost

85 dB

Objem nádoby

4,5 l

Systém míchání

planetární

Délka přívodního kabelu

1,2 m

Rozměry (v, š, h)

37 × 19 × 34 cm

Hmotnost

5,5 kg

​Klady a zápory produktu ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

Klady (+)Zápory (-)

+ prostor na přívodní kabel

– bez odšťavňovače

+ plynulá regulace rychlosti

– bez displeje

+ bohaté příslušenství

– bez lisu na citrusy

+ průhledný kryt na mísu

+ pojistka proti přehřátí

​Obchody, kde koupíte produkt ETA Gratussino Bravo II 0023 90070

5/5 - (3 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..