Dětské chůvičky aneb nepostradatelní pomocníci v péči o dítě

Dětská chůvička je velmi dobrým pomocníkem v péči o děti, zejména o ty nejmenší. Na trhu narazíte na celou řadu modelů s různými funkcemi, způsoby zobrazení informací a dalšími parametry. V tomto článku se na dětské chůvičky podíváme podrobně, seznámíme se se všemi důležitými parametry a ukážeme si 6 nejlepších chůviček, které vám pomohou dopřát své ratolesti tu nejlepší péči. A nezapomeneme ani na dalšího pomocníka: monitor dechu.

Nejlepší dětské chůvičky

Obsah článku

TOP 6 dětských chůviček + monitor dechu (recenze na konci článku)

ProduktNázev produktu
BAYBY BBM 7005 Digital audioBAYBY BBM 7005 Digital audio
Philips Avent SCD501Philips Avent SCD501
Babymoov Easy Care Digital GreenBabymoov Easy Care Digital Green
Vtech BM2600Vtech BM2600
TrueLife NannyCam H32TrueLife NannyCam H32
Motorola MBP855 HD ConnectMotorola MBP855 HD Connect
Hisense Babysense 2Hisense Babysense 2

Základní parametry pro výběr dětské chůvičky

Dětská chůvička není v péči o dítě žádnou novinkou. Dřívější modely měly převážně podobu dvou stejných “vysílaček”. Jedna se umístila v blízkosti dítěte, druhou měl rodič u sebe. Dnes už však můžete narazit na velmi odlišné modely. Přístroj u dítěte může mít podobu také kamery a přijímač pro rodiče může vypadat jako tablet. Současné chůvičky nezaznamenávají pouze zvuk, ale také obraz, pokojovou teplotu a mnoho dalších věcí. Díky těmto moderním výdobytkům tak máte dokonalý přehled o tom, co se s vaším dítětem děje během vaší nepřítomnosti. Rodičovský přijímač má často možnost nejen sledovat různé parametry, ale také ovládat vysílač a podle momentální potřeby jej nastavovat. To, jaký model je pro vás nejlepší, závisí především na tom, jak, kde a kdy chůvičku budete nejčastěji používat. Potřebujete ji jen domů, nebo i na cesty? Budete dítě hlídat ve dne, nebo i v noci? A o čem všem chcete mít přehled?

Je lepší analogová, nebo digitální dětská chůvička?

U dětské chůvičky se můžete rozhodnout, zda bude zvuk (případně obraz) přenášen analogově nebo digitálně. Chůvičky pracující s analogickou technologií využívají běžně menší počet kanálů a vyznačují se dalekým dosahem. Jejich nevýhodou je však vyšší náchylnost na rušení vlivem jiných zařízení. Analogové chůvičky jsou pomalu na ústupu a dnes narazíte spíše na digitální. Ty využívají větší počet kanálů a fungují na vyšších frekvencích. Mají sice kratší dosah, ten se ale pohybuje okolo 300-500 metrů, což je dostačující i v případě, že chcete sledovat dítě spící na zahradě, případně máte vetší byt. Výhodou digitálních přístrojů je, že rušení jinými zařízeními je minimální. Některé digitální dětské chůvičky navíc používají technologie k zašifrování přijímaného signálu. Díky tomu máte jistotu, že zvuk i obraz zachytíte pouze vy a nikdo jiný v okolí. Digitální chůvičky jsou vhodnější do hustě osídlených měst, ve kterých je více různých signálů, které by mohly analogové chůvičky rušit.

TIP: Potřebujete v noci zkontrolovat své dítě, ale v pokoji je nepropustná tma a vy se bojíte, že byste ho rozsvícením světla vzbudili? Podívejte se, jak správně osvětlit dětský pokoj!

Žhavá novinka: smart chůvičky

Chytré, smart nebo také internetové chůvičky používají k přenosu signálu internet. Nic víc k jejich fungování nepotřebujete a výhodou je, že vás nemusí zajímat, s kolika kanály či s jakými frekvencemi pracují. U nejběžnějších modelů smart chůviček narazíte na dětskou základnu v podobě vysílačky, případně webkamery. Jako rodičovská základna pak slouží váš chytrý telefon, tablet, nebo počítače. Právě sem vám chůvička odesílá všechny hodnoty a vy je můžete sledovat pomocí speciální aplikace. Výhodou je, že ji můžete používat odkudkoliv, kde se připojíte k internetu, a nejste nijak omezeni dosahem. Jako dětská základna vám navíc může posloužit i jiný chytrý telefon. Nevýhodou smart chůviček je náročnější ovládání a také nutnost stabilního internetového připojení. Nejnovější aplikace jsou už ale opravdu jednoduché a nainstalovat i ovládat je zvládnete velmi rychle. Aplikace mohou být zdarma, u placených však máte k dispozici více funkcí. I ty nejdražší aplikace jsou ale výrazně levnější než běžné chůvičky.

Chůvička hlídá dítě během spánku

Co vše může ovlivnit kvalitu přenosu?

Nejdůležitějším parametrem, který vás bude z ohledu na kvalitu přenášeného signálu zajímat, je dosah přenosu. Jak už jsme řekli výše, digitální chůvičky mají dosah nižší než analogové a pohybuje se kolem 300 metrů. Tento parametr je běžně uváděný, ne vždy se ale setkáte s informací, že se jedná o dosah signálu ve volném prostranství. V uzavřeném domě jde většinou zhruba o 30-50 metrů. Signál může být také rušen různými překážkami a platí, že čím více stěn je mezi dětskou a rodičovskou základnou, tím slabší bude přenos. Poohlédněte se raději po takových chůvičkách, které jsou vybaveny indikátorem ztráty signálu. V případě, že signál vypadne, budete na tuto skutečnost informováni, buď zvukovým, nebo vizuálním signálem. U chůviček, který takovýto indikátor nemají, riskujete, že nebude na dětskou základnu napojeni a ani o tom nebudete vědět. Na kvalitu přenosu má vliv také počet kanálů s tím, že čím vyšší, tím lepší.

Jakým způsobem je chůvička napájena?

Dětské chůvičky, a to jak dětská, tak rodičovská základna, mohou být napájeny ze sítě, nebo bezdrátově pomocí k tomu určených baterií. Ty mohou být zabudované a nabíjí se pomocí speciálního akumulátoru, nebo vyměnitelné a nejčastěji narazíte na alkalické a tužkové baterie. Modely se zabudovanou baterií vydrží na plné nabití v průměru 18-24 hodin nepřetržitého provozu. Narazit můžete také na chůvičky, které je možné napájet pomocí USB kabelu. To, jakým způsobem jsou dětská a rodičovská základna nabíjeny, má výrazný vliv na možnosti používaní chůvičky. Dětskou základnu na baterie je možné umístit i k dítěti do kočárku a rodičovskou základnu zase můžete nosit kamkoliv s sebou. Předem se informujte, jakým způsobem se jednotlivé základny nabíjí, abyste nebyli nemile překvapeni. A opět si také zjistěte, zda je chůvička vybavena indikátorem vybité baterie, který vás upozorní na to, že je nutné jednu ze základen nabít.

Video ano, nebo ne?

Dětské chůvičky slouží primárně k přenosu zvuku, kdy rodiče upozorní na to, že se děťátko probouzí. Moderní technologie ale umožňují dítě sledovat nejen ušima, ale i očima. Dětská základna může být vybavena kamerou, díky které nemusíte dítě chodit vůbec kontrolovat a přitom máte jasný přehled o tom, co se s ním děje. Kamery mohou mít noční infračervené vidění, pomocí kterého vidíte dokonalý obraz i tmavé místnosti. Lepší modely pak nabízí možnost kameru dálkově ovládat, měnit její úhel či obraz přibližovat. V některých případech můžete také kameru vypnout a využívat pouze přenos zvuku. Nevýhodou chůviček s kamerou je jejich vyšší energetická náročnost a také vyšší náchylnost k narušení signálu, a to nejen dalšími zařízeními, ale i překážkami. Jejich dosah je navíc často menší a jejich pořizovací náklady jsou samozřejmě o něco vyšší.

Nejlepší chůvičky pro dítě

Jaké užitečné funkce může chůvička mít?

Velmi často jsou dětské chůvičky vybaveny funkcí VOX. Je-li zapnutá, chůvička začne vysílat pouze v případě, že je u jejího přijímače hluk. Pokud je miminko a jeho okolí tiché, signál se nepřenáší. To značně ušetří energii a také emise elektrosmogu (viz níže). Zjistěte si ale, jak je na tom daná chůvička s citlivostí. U některých totiž můžete narazit na to, že se aktivují nikoliv při sebemenším hluku, ale teprve ve chvíli, kdy se dítě rozpláče. Oblíbené jsou dětské chůvičky vybavené nočním světlem nebo ukolébavkami, ty vám dítě nejen pohlídají, ale také pomohou uspat. Kromě zvuku a obrazu mohou chůvičky zaznamenávat také pokojovou teplotu, u které si lze nastavit nejnižší a nejvyšší hodnoty a chůvička vás upozorní, pokud dojde k jejich překročení. Užitečné jsou také chůvičky s obousměrným provozem, u kterých je rodičovská základna nejen přijímačem, ale také vysílačem. Své dítě tak můžete nejen poslouchat, ale také k němu promlouvat.

TIP: Na vzhledu dětské chůvičky příliš nezáleží, pozor si však dejte na to, aby byly jednotlivé základny nějakým způsobem odlišeny, abyste věděli, co je vysílač a co přijímač.

Dětská chůvička a monitor dechu

Některé chůvičky bývají vybaveny také monitorem dechu, který je možné pořídit i samostatně. Monitor dechu nepatří k nejlevnějším zařízením, vyšší pořizovací náklady ale vyrovnává jeho nepostradatelnost. Tento přístroj se běžně využívá už v porodnicích a některá zařízení nabízí možnost zapůjčit jej i domů. Pokud se vám taková příležitost naskytne, neváhejte ji využít. Doporučuje se, aby mělo miminko monitor dechu k dispozici alespoň během prvního roku života. Monitor dechu vám nejen umožní sledovat dech a tep vašeho dítěte, zároveň vás upozorní, pokud by došlo k problému. U dětí ve věku 2-4 měsíců bohužel hrozí nenadálá zástava dechu a v takovém případě je nutné okamžitě jednat. U monitoru dechu je důležitá především jeho citlivost. Některé přístroje jsou totiž rušeny jinými signály a velmi často rodiče vyděsí falešnými poplachy.

Není to příjemné téma, ale určitě je lepší být připraven, a tak zde pro vás máme video, které vám poradí, co v případě zástavy dechu u miminka dělat:

MUDr.ování s Hamánkem – Zástava dechu

Mohou dětské chůvičky ohrozit zdraví dítěte?

V souvislosti s chůvičkami a jejich riziky se nejčastěji hovoří o vysílání rádiových vln a s nimi souvisejícím elektrosmogem. Je pravda, že dětská chůvička funguje jako vysílač a tak k šíření těchto vln opravdu dochází. Výkony chůviček jsou však natolik nízké, že miminko nemohou nijak ohrozit. S elektrosmogem se navíc dítě v běžné domácnosti potkává zcela běžně, vyzařují jej také elektrické spotřebiče. Pokud vás přesto rádiové vlny z dětské chůvičky trápí, neumisťujte ji přímo u hlavičky dítěte, ale někde poblíž. Snížit elektrosmog pomáhá také funkce VOX, kterou je již většina chůviček vybavena. Díky ní není chůvička nepřetržitě v provozu a signál je vysílán pouze tehdy, když je dítě vzhůru. Mnozí výrobci jsou si této obavy rodičů také vědomi, a tak chůvičky vybavují eko režimy, které snižují výkon chůvičky a s ním i emise elektrosmogu. Tyto režimy však mohou způsobovat také snížení dosahu signálu, případně může dojít k jeho úplnému přerušení.


TOP 6 dětských chůviček + monitor dechu (2019)

Připravili jsme pro vás přehled 6 nejlepších dětských chůviček se stručným shrnutím jejich technických parametrů, kladů a záporů a také seznamem obchodů, ve kterých je můžete koupit. Chůvičky mají mnoho zajímavých funkcí jako je obousměrný přenos zvuku, pomocí kterého dítě nejen uslyšíte, ale můžete na něj také mluvit. Některé z níže uvedených chůviček přenáší také obraz, který je dále možné různě nastavovat. Na konci vám představíme jako bonus jeden monitor dechu, velmi užitečného pomocníka zejména pro první měsíce života vašeho dítěte. Snad si z těchto produktů vyberete ty nejlepší pro zajištění bezpečnosti pro vaše dítě a pohodlí pro vás.

BAYBY BBM 7005 Digital audio

BAYBY BBM 7005 Digital audio
Zdroj: Prodeti.cz

Dětská chůvička BAYBY BBM 7005 Digital audio nabízí obousměrný přenos zvuku, takže nejen uslyšíte vše, co se kolem vašeho dítěte děje, ale zároveň na něj můžete sami mluvit. Mikrofon je velmi citlivý a zachytí téměř každý pohyb i zvuk dítěte. Chůvička využívá bezdrátovou digitální technologii 2,4 GHz a přenos signálu je zašifrovaný, takže zvuky uslyšíte pouze vy. Dosah signálu je na volném prostranství 300 metrů. Hluk okolo dítěte lze sledovat také vizuálně a LED diody rovněž upozorňují na ztrátu signálu či na vybité baterie. Rodičovskou i dětskou jednotku lze napájet ze sítě pomocí USB kabelů, které jsou součástí balení, nebo pomocí tří AAA baterií. Dětská chůvička BAYBY BBM 7005 Digital audio disponuje nočním světlem, úsporným režimem VOX a ECO, hlasitost zachytávaného zvuku lze korigovat ve 3 hladinách. Pro snadnější přenos je chůvička vybavena klipem, pomocí kterého ji lze připnout na opasek.

Technické parametry produktu BAYBY BBM 7005 Digital audio

VlastnostSpecifikace

Dosah

300 m

Typ

digitální

Video

ne

Klady a zápory produktu BAYBY BBM 7005 Digital audio

Klady (+)Zápory (-)

+ noční světlo

– bez přenosu obrazu

+ úsporné režimy VOX a ECO

– bez ukolébavek

+ obousměrný provoz

– baterie nutné před zapojením do sítě vyndat

+ indikace ztráty signálu a vybité baterie

– USB adaptér není součástí balení

+ regulace hlasitosti

Obchody, kde koupíte produkt BAYBY BBM 7005 Digital audio

ObchodCena
Mall.cz799 Kč
Alza.cz799 Kč
Prodeti logo799 Kč

Philips Avent SCD501

Philips Avent SCD501
Zdroj: Datart.cz

Dětská chůvička Philips Avent SCD501 s dosahem 300 metrů na volném prostranství a až 50 metrů v bytě. K dispozici je úsporný režim Smart ECO, který snižuje spotřebu energie spolu se vzdáleností obou jednotek od sebe. 5 LED kontrolek upozorňuje na zvuky v okolí dítěte. Rodičovská jednotka je vybavena signalizací ztráty signálu i docházející baterie. Lze ji napájet ze sítě či bezdrátově pomocí baterií (2x AA baterie), výdrž je až 24 hodin. Dětská chůvička Philips Avent SCD501 disponuje technologií DECT, která zabraňuje rušení jinými zařízeními. Chůvička má vysokou citlivost a zachytí i velmi tiché zvuky. Je také vybavena nočním světlem.

Technické parametry produktu Philips Avent SCD501

VlastnostSpecifikace

Dosah

300/50 m

Typ

digitální

Video

ne

Počet kanálů

120

Rozměry (v, š, h)

14,64 x 18,8 x 24,08 cm

Hmotnost

0,33 kg

Klady a zápory produktu Philips Avent SCD501

Klady (+)Zápory (-)

+ noční světlo

– bez přenosu obrazu

+ úsporný režim Smart ECO

– bez ukolébavek

+ indikace ztráty signálu

– bez obousměrného přenosu zvuku

+ indikace vybité baterie

– dětskou jednotku nutno zapojit do sítě

+ vysoká citlivost

– nestabilita

Obchody, kde koupíte produkt Philips Avent SCD501

ObchodCena
Prodeti logo1 199 Kč
Mall.cz1 249 Kč
Feedo logo1 249 Kč
Datart logo1 399 Kč
Euronics.cz1 399 Kč
Kasa.cz1 399 Kč
Alza.cz1 399 Kč
Hracky-4kids logo1 399 Kč
Mamitati.cz logo2 081 kč

Babymoov Easy Care Digital Green

Dětská chůvička Babymoov Easy Care Digital Green s technologií Digital Green, která zachycuje čistý zvuk zbavený rušivých elementů, a zároveň disponuje nízkými hodnotami vyzařování elektromagnetických vln. Disponuje dosahem (ve volném prostranství) až 500 metrů a propojení rodičovské a dětské jednotky je automaticky vylaďováno. Chůvička má k dispozici funkci VOX, kdy je automaticky aktivována hlasem dítěte a tím šetří emise elektromagnetických vln a také spotřebovanou energii. U dětské chůvičky Babymoov Easy Care Digital Green lze nastavil úroveň citlivosti mikrofonu i hlasitosti reproduktoru. Na detekci zvuku upozorňuje akustickým i vizuálním signálem. Rodičovskou i dětskou jednotku lze napájet ze sítě či pomocí AAA baterií. Pro snadnější nošení je chůvička vybavena klipem, který lze upevnit za opasek.

Technické parametry produktu Babymoov Easy Care Digital Green

VlastnostSpecifikace

Dosah

500 m

Typ

digitální

Video

ne

Počet kanálů

2

Rozměry (v, š, h)

6 x 5 x 3 cm

Hmotnost

0,3 kg

Klady a zápory produktu Babymoov Easy Care Digital Green

Klady (+)Zápory (-)

+ úsporný režim VOX

– bez obousměrného přenosu zvuku

+ lze napájet ze sítě i bezdrátově

– bez ukolébavek

+ kapesní velikost

– bez nočního světla

+ vysoký dosah signálu

– nízká hlasitost rodičovské jednotky

+ kvalitní zvuk

– diody na dětské jednotce svítí velmi intenzivně

Obchody, kde koupíte produkt Babymoov Easy Care Digital Green

ObchodCena
Prodeti logo1 490 Kč
Mall.cz1 490 Kč
Feedo logo1 490 Kč
Hracky-4kids logo1 499 Kč
Datart logo1 890 Kč
Euronics.cz1 890 Kč
Kasa.cz1 890 Kč

Vtech BM2600

Dětská chůvička Vtech BM2600 má barevný 2palcový displej a zachycuje tak nejen zvuk, ale také obraz. Obraz je digitální a lze jej přiblížit, navíc funguje i v nočním módu. Dosah této chůvičky je 300 metrů ve volném prostranství, v bytě se dosah signálu pohybuje mezi 50 a 60 metry. Dětská chůvička je obousměrná a je možné připojit i další rodičovskou jednotku. Nesmí chybět ani teploměr a k dispozici je také několik ukolébavek. Dětská chůvička Vtech BM2600 používá technologii FHSS 2,4 GHz pro přenos zvuku a obrazu bez rušení. Aktivuje se hlasem (funkce VOX) a má také automatický pohotovostní režim, díky kterému šetří spotřebu energie a omezuje elektromagnetický smog. Intenzita hluku je signalizována také vizuálně pomocí 5 LED diod, k dispozici je navíc také ECO režim, kdy dojde k aktivaci zvuku bez obrazu. Hlasitost je možné ovládat a na ztrátu signálu či vybitou baterii vás chůvička upozorní zvukovým signálem. Kameru lze upevnit také na zeď.

Technické parametry produktu Vtech BM2600

VlastnostSpecifikace

Dosah

300/50-60 m

Typ

digitální

Video

ano

Klady a zápory produktu Vtech BM2600

Klady (+)Zápory (-)

+ režim VOX a ECO

– dětská jednotka musí být v síti

+ noční světlo

– nízká výdrž baterie

+ ukolébavky

– méně kvalitní obraz

+ měření pokojové teploty

– signál občas vypadává

+ obousměrná komunikace

Obchody, kde koupíte produkt Vtech BM2600

ObchodCena
Prodeti logo1 799 Kč
Mall.cz2 199 Kč
Alza.cz1 790 Kč
Hracky-4kids logo2 199 Kč
Okay.cz2 089 Kč

TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32
Zdroj: Feedo.cz

Dětská chůvička TrueLife NannyCam H32 má dosah signálu 300 metrů ve volném prostranství, v bytě pak nabízí dosah 100 metrů. K dispozici je také barevný LCD displej o velikosti 3,2 palců, který je schopný díky infračerveným diodám fungovat také v noci. Tato dětská chůvička má v sobě dále integrovaný pokojový teploměr a funguje i v úsporném režimu (VOX). Nabíjení dětské chůvičky TrueLife NannyCam H32 probíhá přes USB a výdrž rodičovské základny je díky režimu VOX až 24 hodin. Na vybitou baterii vás chůvička upozorní zvukovým signálem, stejně jako na ztrátu signálu. Zvuk je přenášen obousměrně a využít můžete také jednu z 8 zabudovaných ukolébavek.

Technické parametry produktu TrueLife NannyCam H32

VlastnostSpecifikace

Dosah

300/100 m

Typ

digitální

Video

ano

Rozměry (v, š, h)

7 x 12 x 1,7 cm

Hmotnost

0,43 kg

Klady a zápory produktu TrueLife NannyCam H32

Klady (+)Zápory (-)

+ noční světlo

– jedna hlasitost ukolébavek

+ úsporný režim VOX

– zapnutí kamery signalizováno hlasitým tónem

+ obousměrný provoz

– horší viditelnost obrazovky ze stran

+ indikace ztráty signálu

– bez signalizace odpojení

+ indikace vybité baterie

– nízká citlivost

Obchody, kde koupíte produkt TrueLife NannyCam H32

ObchodCena
Prodeti logo2 590 Kč
Mall.cz2 590 Kč
Alza.cz2 590 Kč
Hracky-4kids logo2 569 Kč
Feedo logo2 590 Kč

Motorola MBP855 HD Connect

Motorola MBP855 HD Connect
Zdroj: Mall.cz

Dětská chůvička Motorola MBP855 HD Connect je vybavena Wi-Fi kamerou s HD rozlišením, obraz je možné naklánět či využít funkce zoom a k dispozici je rovněž infračervené vidění, pomocí kterého snadno rozeznáte obraz i za tmy. Displej o velikosti 5 palců disponuje duálním režimem, pomocí kterého (a internetového připojení) jej lze propojit s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Kamera dětské chůvičky Motorola MBP855 HD Connect funguje pomocí zabezpečené cloudové služby Hubble a lze rovněž využít stejnojmennou aplikaci. U ní lze nastavit posílání oznámení na váš chytrý telefon, tablet či počítač a vy tak budete mít neustálou kontrolu nad každým zvukem, pohybem či změnou teploty. Chůvička umožňuje obousměrný přenos zvuku, k dispozici je eko úsporný režim, zasílání dat je šifrované a dosah signálu je ve volném prostranství 300 metrů. Mikrofon má vysokou citlivost, hlasitost snímaného zvuku je možné ovládat a sledovat jí také pomocí vizuálního indikátoru. Rodičovskou i dětskou jednotku lze napájet ze sítě či pomocí baterie a k dispozici je také několik ukolébavek.

Technické parametry produktu Motorola MBP855 HD Connect

VlastnostSpecifikace

Dosah

300/100 m

Typ

digitální

Video

ano

Klady a zápory produktu Motorola MBP855 HD Connect

Klady (+)Zápory (-)

+ eko režim

– menší výdrž

+ noční vidění

– obraz se při detekci pohybu sám nezapne

+ monitorování zvuku, pohybu a teploty

– vyšší cena

+ obousměrná komunikace

+ ukolébavky

Obchody, kde koupíte produkt Motorola MBP855 HD Connect

ObchodCena
Prodeti logo7 599 Kč
Mall.cz6 999 Kč
Alza.cz6 119 Kč (použité)
Feedo logo6 999 Kč

Hisense Babysense 2

Hisense Babysense 2
Zdroj: Kasa.cz

Monitor dechu Hisense Babysense 2 neustále kontroluje pohyby dítěte a v případě, že dojde k zastavení dechu na více než 20 vteřin či k poklesu dechové frekvence pod 10 nádechů za minutu, vás vizuálně i akusticky upozorní. K dispozici jsou 2 senzorové desky a kontrolní jednotka. Senzorové desky se umístí mezi matraci a dno postýlky a nijak neomezují dítě v pohybu. Desky jsou napájeny pomocí čtyř AA baterií. Na vybité baterie budete upozornění pomocí červené kontrolky. Monitor dechu Hisense Babysense 2 vyhovuje bezpečnostním a technickým normám. Přístroj je velmi citlivý a k indikaci zástavě dechu může docházet také vlivem technických potíží. Při zapojování i používání se pečlivě řiďte pokyny uvedenými v návodu.

Technické parametry produktu Hisense Babysense 2

VlastnostSpecifikace

Rozměr obdélníkové senzorové podložky

44 x 27 cm

Rozměr kruhové senzorové podložky

průměr 21,6 cm

Hmotnost

1,87 kg

Klady a zápory produktu Hisense Babysense 2

Klady (+)Zápory (-)

+ noční světlo

– vizuální signalizace provozu nesvítí, ale bliká

+ dlouhá výdrž baterií

+ 2 snímací desky

+ hlasitá signalizace

+ přesnost (bez falešných poplachů)

Obchody, kde koupíte produkt Hisense Babysense 2

ObchodCena
Datart logo2 690 Kč
Euronics.cz2 690 Kč
Mall.cz2 699 kč
Kasa.cz2 690 Kč
Alza.cz2 749 KčCategories

Related Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..